4. Dobrodružství pavouka Čendy

4. Dobrodružství pavouka Čendy https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492675/bmid_4-dobrodruzstvi-pavouka-cendy-SrG-492675.png 5 44 6

Pavouk Čenda série

< 4. díl

Pokračování úspěšné série knih o pavoučkovi Čendovi a jeho přátelích od brněnského výtvarníka Pavla Čecha.

puczmeloun
28.02.2024 3 z 5

Malého posluchače moc potěšilo, že je ještě další – bonusový – díl. Znova parádní ilustrace, tentokrát žádné textové dvojstrany (a ty dvě "speciální" stránky jsou vlastně vtipné), nové postavy, vtípky a žertíky. Jen je to takový pohodový klidný díl, tajemnosti a atmosféry prvního a akčnosti dvou dalších to nedosahuje. Jakoby teď první vznikaly obrázky a až pak text... Ale pobavilo a určitě se ke všem Čendům zase brzy vrátíme.

...a zas ten Tarzan. To už je blázinec. :D

Veggi
26.02.2024 5 z 5

Povedlo se! Přečetli jsme i 4. díl! Za mě nejslabší ze všech, ale stále krásný a zajímavý. Obě děti (3 a 5 let) mají pavouka Čendu rádi a chtějí ho číst stále dokola. No a asi nikoho nepřekvapuje, že naši pavouci co máme v domě jsou všichni Čendové a Jany a v žádném případě, že nezabíjí : )

adela2316
12.01.2024 5 z 5

Poslední příběh o Čendovi a Janě. Bylo to napínavé ( jak závod šneků, tak setkání s krtkem, no a samozřejmě pasaz o Pepanovi a jeho lupu- ten závěr s diamantem se mi moc líbil) a opět vyzdvihuji krásné ilustrace. Myslím, že když je detska kniha bohatě doplněna ilustracemi, je to pro dítě mnohem prinosnejsi, alespoň já to tak vnímám a působí to na me samotnou velice pozitivně.

V.Lenka
29.04.2023 5 z 5

Milujeme pavouka Čendu, milujeme Pavla Čecha. Čtvrté dobrodružství je opravdu skvělé a napínavé. Je v něm podstatně více textu než v předchozích dílech. Určitě doporučujeme číst/pořídit knihu ve standardní velikosti. V kolibřím vydání je písmo opravdu malé a neužijete si tolik ty poetické ilustrace.
Nejprve si přečetl starší syn a slupl knihu za víkend. Po asi 2 měsících jsem předčítala oběma synům (6 a 9 let). Starší si pamatoval. Moc nás to všechny bavilo. Přečetla jsem za 2 večery.
10 bodu z 10 (příběh i ilustrace)

kopeceli
04.09.2022 5 z 5

No to je paráda! Každá další kniha je lepší, než ta předešlá. Můj tip na recept z knihy: masařka nadívaná mouchou!
Pan Čech umí!

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Konečně další díl! Díky pane Čechu - je úžasná!
Milujeme všechny knihy od tohoto autora a tahle je další skvělá - jupí!

pavouci

Kniha 4. Dobrodružství pavouka Čendy je v