Paulo Coelho: Zpověď poutníka

Paulo Coelho: Zpověď poutníka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422/bmid_paulo-coelho-zpoved-poutnika-jMY-422.jpg 4 66 3

Brazilský spisovatel rozmlouval v roce 1998 se španělským novinářem a výsledkem je tato kniha, v níž spisovatel otevřeně mluví o svých prožitcích a názorech a nevyhýbá se ani ožehavým tématům, jako například drogy, černá magie a osobní psychické problémy.

Literatura světová Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Argo

Las confesiones del peregrino , 1999

Pistácie
27.11.2014 4 z 5

Zajímavé čtení. Na autora jsem mohla pohlédnout i z jiného, nového pohledu. Kniha mi o něm přinesla spoustu dosud neznámých informací a vyprávění. Některé jeho vyprávění je pro mě jen těžko uvěřitelné. Kolikrát by si člověk řekl, že je to jak z pohádky, že se to snad ani nemohlo odehrát. Ale co my víme ... Za mě skvělá kniha, plná neočekávaného. Plná zajímavých názorů na svět, na lidi, na magii, mystiku, a na život :)

Janamarie
24.01.2012 4 z 5

PAULO COELHO: Zpověď poutníka

"Nikdy neexistují definitivní porážky nebo vítězství,
protože dnešní porážka se může změnit v zítřejší vítězství."

Danitza
24.10.2011 odpad!

Od tohoto autora jsem přečetla Alchymistu, U řeky Piedra jsem usedla a plakala a Zpověď poutníka. Možná se tohle někomu líbí, mne ale další jeho knihy nelákají. Coelho si hraje na velkého duchovního učitele, ale není jím. Knihy, které jsem četla, nejsou ničím zajímavé včetně jeho životopisu Zpověď poutníka. Coelho rozhodně nepatří k ukázněným, životem zkušeným lidem. O to více si to však o sobě myslí. Ve Zpovědi poutníka nenaleznete nic zajímavého. Já být na jeho místě, mnoho věcí bych raději ani o sobě veřejně nesdělovala. Je to spisovatel, který píše jen kvůli popularitě, nic hlubokého v jeho Zpovědi není.

Autoři knihy

Paulo Coelho