Nikdo není bez viny

Nikdo není bez viny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123833/nikdo-neni-bez-viny-123833.jpg 4 324 40

Paranormálové série

V dalším dílu Paranormálů se opět setkáváme s Evií, která bude tentokrát kromě svých obvyklých problémů s vílami, upíry a Mezinárodní agenturou pro zadržování paranormálů řešit i problémy, které trápí spoustu dívek jejího věku. Podaří se jí se svými problémy poprat? A jak skloubí lásku k vodouchovi, školu a práci s paranormály? Stojí za útoky na Evii víly? A proč se ve městě objevují stále noví paranormálové a pozorují ji? I když jsou její rodinou přátelé a MAZP, zjistí Evie něco o svých rodičích? To vše se dozvíte ve druhém dílu s podtitulem Nikdo není bez viny. Paranormálové nabízí svět plný nebezpečí, ale i pevných přátelství. Prolínání nadpřirozeného a lidského světa rozhodně autorka neochudila o napětí a humor. Kniha je určena čtenářům od 13 let.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Supernaturally , 2011

Danuscka
21.09.2014 3 z 5

Trochu slabší než 1. díl. Ale i tak jsem zvědavá na 3. díl.

ivzu77
10.09.2014 4 z 5

Druhý díl trilogie jsem četla ze zvědavosti, jak se rozvine děj z prvního dílu. Nikterak moc mne to nepřekvapilo, nicméně si myslím, že dospívající teenegeři budou z jednoduchosti čtení nadšení. Určitě se v tomto díle nestane nic klíčového, první díl vás navnadí a ve třetím je rozuzlení... ale určitě ráda doporučuji k přečtení.

Posli
08.09.2014 3 z 5

První díl se mi sice líbil více, ale stejně si autorka tímto dílem nepohoršila a nemůžu se dočkat až se vrhnu na poslední díl trilogie. Evie mi byla stejně sympatická jako v předchozím díle a musím říct, že její vtipy se mi líbí stále více.

Betnka81
17.08.2014 4 z 5

Tento díl se mi líbil nejméně, chyběl mu děj a náboj, ale stejně byl dobrý a přečtu si i třetí díl.

Manifest blech
01.07.2014 1 z 5

Druhý díl byl bez toho náboje, který ve Zlodějce duší sršel. Doufám, že Jednou provždy bude na závěr čitelnější.

fereny
20.06.2014 3 z 5

Tenhle díl mi přišel z celé trilogie nejslabší, ale v kontextu prvního a třetího dílu pořád pěkný :)

Adele02
29.03.2014 4 z 5

Líbilo se mi to víc než první díl! :)

-Nikola-
21.03.2014 2 z 5

Je škoda, že námět nebyl rozveden, děj je prostě děsně "křečovitý a kýčovitý". Ale co opravdu miluju na knihách tohoto typu je, že když si po dlouhém dni čtu v posteli takovéto kraviny, tak si můj mozek opravdu odpočne, i když vrtí hlavou nad chlapy co se mění v koně a žijí pod vodou a na smrdící a ohavné jednorožce.

marushrn
26.02.2014 5 z 5

super kniha.skoro jedním dechem.

Nemesis Moriko
10.02.2014 3 z 5

Kniha nebyla žádný skvost literatury, ale rozhodně není špatná:) Ale první díl mi připadal lepší, u téhle knihy jsem někde v půlce otočila knihu a přečetla si poslední stranu, kdyby mě to náhodou přestalo bavit úplně

AyameAkamatsu
29.12.2013 3 z 5

První díl byl super. Nepředvídatelný ( teda pro mě) , ale druhý díl mě nenadchl. Takřka jsem se jím musela prokousat. Asi až ke konci jsem se do knížky zažrala a byla jsem ráda že mám doma všechny tři díly.

ElisR1
08.12.2013 2 z 5

Musím uznat, že první díl se mi líbil víc. Tahle kniha mě převážně nudila, byla předvídatelná a Evie neuvěřitelně otravná...

Knihomolka Rů
28.09.2013 4 z 5

Kniha byla pro mne možná trochu slabší než první díl, ale musím jí přiznat jedno, dostala mě. Nevím jak to autorka dělá, ale její knihy mě do sebe vždy naprosto vtáhnou a já mám strašný problém přestat číst (což se projevuje hlavně večer, když už chci jít spát, ale Evie mi to nedovolí :D) Většinou si řeknu "tak si přečtu ještě jednu kapitolu.. už jen jednu!" ale vyklube se jich z toho pět a více. Opravdu, tohle mi dělá problém. Ačkoli ta kniha není žádný zázrak, nedokážu se od ní odtrhnout.

Kdybych měla říct něco málo k postavám, no, Jack mi moc nesedl, popravdě mě hodně štval a to konečné rozuzlení... páni musím říct, že jsem to ale opravdu ani ve snu netušila.
Jinak mě docela mrzelo, že tam měl Lease trošku méně prostoru a z Evie jsem občas málem dostávala infarkt.
A to, že se tam opět dostala nějak do okolí a našeho povědomí Raquel, to mě potěšilo, ačkoli jsem ji nikdy nějak moc nemusela, docela mi tam chyběla. I když mě hodně překvapilo (naštvalo?), že se Evie vrátila do MAZP.

Mohla bych to shrnout? Ano, asi ano. Tuhle paranormální sérii jsem si prostě oblíbila i když to není jedna z nejlepších sérií co jsem četla a v některých ohledech by to rozhodně šlo vypilovat, já se nějak nemůžu přimět, abych ji kritizovala. Poslední díl už mám koupený a začínám ho číst. Doufám, že to bude stejná jízda jako ty předešlé (hurá choďme pozdě spát!)

A také nemůžu opomenout autorčino skvělé poděkování. Je to poprvé, co mě u knihy baví číst závěrečné poděkování. U Kiersten White se na něj vždycky těším :)

Wanderer
22.08.2013 3 z 5

Uf. Priznávam, že prvá kniha sa mi páčila viac.
Tu bola Evie veľmi otravná s tým, ako sa jej nepáčilo byť normálnou aj napriek tomu, že celú prvú knihu chce normálnou byť, no získali sme o nej viac informácií, čo bolo plus.
Páčila sa mi však postava Jacka - poriadny blázon, ktorý nesmie chýbať v žiadnej knihe :)
V rebríčku obľúbenosti je táto kniha na poslednom mieste.

lucifrid
06.08.2013 4 z 5

Ještě více neotřelé než první díl. Zajímavý posun děje a využití paranormálních bytostí jinak, než by člověk čekal.

nikolryskova
28.03.2013 5 z 5

Kniha je velice nápaditá, vtipná, romantická, záhadná a krásně napsaná. Autorka vytvořila naprosto dokonalé světy. Kdo nečetl první díl, nemůže pochopit ty ostatní. Obě knihy z trilogie jsem si zamilovala a ted jsem začala číst i ten třetí, jsem na začátku a opět se od knihy nemůžu odtrhnou a moc mě baví. Autorka nezapomněla ani na vtipné poděkování, opravdu moc jí fandím a doufám že napíše další skvělé knihy.

orangerose
18.02.2013 5 z 5

pokračování bylo lepší než 1 díl, víc nových informací o Evie než v 1 dílu :D

Michelle_Fideli
10.01.2013 4 z 5

Druhá kniha o trošku lepší než první, přesto je to velmi znát, ten rozdíl :) Její vztah se "sestrou" s druhou "prázdnou" (ano, to jméno si nepamatuju, je to dýl, co jsem to četla) se mi opravdu líbí, stejně jako její posedlost jedním seriálem (Easton Highs?). A knížka celkově je krásná. Konec? Podle mého by to mohlo zůstat tak, jen dvě knihy, protože ten konec byl hezky otevřený :) Stejně chci i tu třetí knihu! Autorka totiž úžasně píše :)

Kristie-Sophi
08.12.2012 4 z 5

No, tak tenhle díl byl o trošičku lepší než první, ale stejně dávám čtyři hvězdičky. Dozvěděla jsem se více informací, co se týče Eviiny minulosti, rodiny, původu... Konec nebyl až tak napínavý, ale stejně se na ten třetí díl těším ;)

lolle2311
28.05.2012 4 z 5

Právě se pouštím do čtení :) Snad bude tak líbivá jako první díl ;) Okamžitě po dočtení napíši pocity, dojmy, zážitky, emoce :D chápete ;) :D
3.6. Jsem plně zaměstnaná jinými věcmi, tak mi čtení jde pomaleji.. Jsem cca v polovině a zatím dobrý :) Jacka jsem si zamilovala od prvního okamžiku a jen čekám, co jim tam osud dál vykouzlí :) Btw. Evelyn zpět v MAZP, kdo by to byl čekal? :) A i Reth se znovu objevuje. Ono vlastně, ani Viv není stranou :) Snad jen Lease mě mrzí, nedostává se mu tolik prostoru.
25.6. Dočteno už dávno, bohužel nebyl čas napsat názor :P Možná mě to trochu zklamalo.. Dopředu bylo jasné jak to dopadne.. docvaklo mi to okamžitě.. což je škoda, mohlo to být lépe vymyšlené.. ale četla jsem i horší :D Těším se na pokračování, určitě do něj půjdu.. ;)

víly, rusalky

Kiersten White