Jednou provždy

Jednou provždy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138258/mid_jednou-provzdy-ApX-138258.jpg 4 261 49

Paranormálové série

< 3. díl

Poslední kniha z trilogie Paranormálové nás opět zavede do kouzelného a nebezpečného světa Evie Greenové. Z počátku vše vypadá idylicky, hlavně její vztah s Leasem. To by jí ale nesměla ničit život MAZP… Od chvíle, kdy se jí objeví pracovníci MAZP u dveří, vše se obrátí k horšímu. Eviina kamarádka Raquel je ve velkém nebezpečí. Celý paranormální svět na dívku tlačí, aby se rozhodla, zda pomůže Světlé královně a všem paranormálům, kteří chtějí, vrátit se do jejich světa. Toto rozhodnutí není jen tak, možná by se nikdy nedokázala rozhodnout, kdyby se neobjevil Reth.... celý text

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Endlessly , 2012

CamilleTyler
20.02.2015

Nejlepší díl trilogie.
Akce, napětí, prudké zvraty...a jsem ráda, že Eve zustala s Leasem.:D

Starková
24.01.2015 5 z 5

Proč si má drahá Evie nevybrala Retha?

Viky.Tejralova
04.01.2015 5 z 5

Super kniha a skvělého zakončení. Moc mě bavila. :-)

Annette
25.12.2014 2 z 5

Dočetla jsem, ale... Do prvního dílu jsem se pustila jen proto, že jsem zrovna neměla nic jiného na čtení a byla jsem překvapena, jak rychle mě příběh pohltil. Proto jsem se ihned pustila do druhého dílu a následně do třetího... A původní nadšení mě opouštělo stejně rychle, jako přišlo. Posledních sto stránek bylo vlastně jen utrpením, které jsem překonala jen proto, abych dokončila sérii. Znovu bych do toho nešla a rozhodně bych sérii nedoporučovala.

julliette
23.12.2014 5 z 5

Pěkně zakončená trilogie, jenom je mi líto Retha, že odešel bránou, aby přežil a už neuvidí Evii i ona se přiznala, že jí bude moc chybět, protože ho kdysi milovala a má ho ráda stále, ale Lease miluje víc. :(

DariDerek
27.10.2014 4 z 5

Tento dil mi prisel nejslsbsi, dokonce jsem mela chut chvilkama odlozit knihu...ale konec stal za to, jsem rada, ze jsem odolala nutkani duse knihu odlozit a docetla jsem a tim jsem uspesne zavrela branu :))

Danuscka
02.10.2014 4 z 5

Trojka byla nejlepší za všech tří. Akční od začátku do konce :-)

ivzu77
10.09.2014 4 z 5

Třetí díl série se mi zdal nejvíce akčnější, byla jsem s průběhem děje spokojena... celou sérii hodnotím kladně, samozřejmě to není žádné složité čtení na vážné téma, ale spíše oddechovka pro dospívající teenageři a nebo dospělé, kteří v sobě stále mají kus dítěte :-) ( jako já :-) )
Knihy dám nyní do knihovny, asi se k nim sama vracet již nebudu, ale nechám je pro mou dceru, která si je za pár let určitě ráda přečte.
A oceňuji moc krásné obaly a příznivou cenu :-) ( pořídila jsem je v Levných knihách ).

Posli
08.09.2014 3 z 5

Tohle bylo krásné završení série. S koncem jsem byla spokojená, což se mi mnohdy nestává. Celkově tuto trilogii hodnotím jako odpočinkovou četbu, kterou mám přečtenou za chvilku.

Betnka81
17.08.2014 4 z 5

Dobrý závěr série tato kniha byla o něco lepší než předchozí díl a líbila se mi.

Adele02
30.07.2014 3 z 5

Nejslabší z celé série. Jediný Jack a jistá scéna s Leasem tomu dodali šťávu. Jo, a ten konec byl taky dobrej..

lucmat
24.07.2014 5 z 5

Skvělý závěr série. Jsem ráda, že jsem si nakonec oblíbila i Retha :) A taky jsem předvídala, že se Viv vzbudí, i když nakonec odešla. :( Kdo má tento žánr rád, rozhodně doporučuji.

fereny
20.06.2014 3 z 5

Pěkné zakončení, jako oddechovka to stojí za to. Dokonce je to i celkem originální :)

Misa25
10.06.2014 4 z 5

Série Paranormálové je zase něco nového a jiného v záplavě knížek dnešní doby....vřele doporučuji :D

marushrn
10.03.2014 5 z 5

moc pěkně se mě to šetlo.

Nemesis Moriko
10.02.2014

No, dobrovolně se přiznávám, že knihu jsem po třech kapitolách odložila a vrátila do knihovny s tím, že se k ní vrátím až když bude absolutní nedostatek jiných knih. Moc mě nebavila, ale když tady čtu ohlasy, že tenhe ldíl převyšuje ty ostatní, uvažuju o tom, že si ho někdy znovu půčím:)

JanaDor
28.01.2014 5 z 5

Tak poslední díl byl nejlepší, celkově se mi to líbilo. Ale trojka měla největší šmrnc.

AyameAkamatsu
29.12.2013 5 z 5

Poslední díl série ... no prostě úžasný. Zatím co druhý díl mě moc nenadchl. " Jednou provždy " bylo super. Na spoustu postav jsem změnila názor ( Retha a Jacka ) . Konec no prostě úžasný. Akorát ta Arianne .. na konci mi jí bylo líto. Musela odejít, ale pro ni to bylo nejlepší.

Sérii jsem si v knihkupectví vybrala úplně náhodně. Nevěděla jsem jestli mě série nadchne nebo ne , ale naštěstí mě nadchla ( díky má kouzelná ručko ) :D . Zajisté se série u mě zařadila vysoko a ještě víc poslední díl :)

Knihomolka Rů
06.10.2013 4 z 5

Tak tahle kniha mne nezklamala, jak jsem si původně myslela a podle mě je jedna z nejlepších celé paranormální série. Pro mne to bylo skvělé zakončení, ačkoli ten konec byl trošinku předvídatelný.

Abych se přiznala, na rozdíl od 'Niko není bez viny' jsem si v téhle knize hodně oblíbila Jacka. Nevím čím to bylo, ale do té knihy mi tak nějak začaly patřit jeho vtípky a šílenosti. A na Retha jsem taky trochu změnila názor. Předtím jsem ho moc nemusela, ale teď mi bylo dokonce líto, že je navždy pryč a s ním i ostatní víly.
A Evie a její žah, ačkoli je to trochu divné, mě to v knihách vůbec nevadilo, prostě to k ní patří, jó, to je, píp, růžový šílenství! :D Hlavní hrdina přece má mít něco charakteristického, díky čemu si ho zapamatujeme ;)
Trochu mi bylo líto Arianne že to nakonec dopadlo takhle, ale pravdou je, že to pro ni asi bylo nejlepší.

Podle mě to bylo skvělé zakončení a já bych konec knihy v ničem neměnila. Od Paranormálů jsem původně vůbec nic neočekávala. Myslela jsem, že to bude taková průměrná kniha, ale o to víc mě mile překvapilo, že jsem si ji vážně oblíbila a dokonce mi bylo líto, že už je konec.

Zkrátka, jak řekla v poděkování Kierstin, loučení je takový sladký smutek :),

DendaRA
02.10.2013 5 z 5

Krásné završení, skvělé paranormální série :-) Doporučuji :-)

víly, rusalky

Kiersten White