Papiňák

Papiňák https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138451/papinak-138451.jpg 4 17 17

Knížka je souborem fejetonů a esejů, krátkých vážných (O manželství, O ostnu) i veselých (O teplákách, O větrání) zamyšlení. Hodí se jako dárek zvláště pro ženy. V papiňáku se dá nejen vařit, Papiňák se dá také číst.

KatkaHutyrová
01.07.2023 2 z 5

Pro mě bohužel tahle knížka nebyla. Na můj vkus příliš víry - v podobě, se kterou já se nedokážu ztotožnit. S některými názory paní Křivancové vyloženě nesouhlasím.

Jinak ale na Papiňáku oceňuji formát a skladnost. Zaručeně se vejde do každé kabelky a bude dobrým společníkem například v MHD nebo v čekárně u doktora. Jednotlivá zamyšlení jsou velmi krátká.

Argony
22.10.2020 3 z 5

Čtení na cesty do práce či někam do čekárny. Po delším čtení už jsem měla poněkud dost řečí o kněžích a s některými názory nesouhlasím. Knížka putuje do knihovny.

Toňula
30.08.2020 4 z 5

Milá knížka,kterou mi zapůjčila přímo autorka,je plná lidskosti, životní moudrosti a skvělých postřehů že situací,které život přináší.

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, protože je o vesnici v které bydlím a spoustu lidí, který jsou v povídkách osobně znám. Milé počtení.

bábuška
23.03.2017 4 z 5

Příjemné pohlazení po duši, ale i hodně k zamyšlení.

Ječmínek
30.01.2017

Eseje. Některé humorné, jiné závažné. Po přečtení se čtenář zamýšlí nad životem a stává se lepším.

JanaT.
08.07.2015 5 z 5

Kniha vyšla v malém nákladu nejspíš se záměrem potěšit čtivé známé a sdělit pár postřehů, které se občas samy derou na papír. Texty jsou krátké, knížka je sympatická rozsahem a velikostí: "aby se vešla do kabelky". Ideální "rychlé" čtivo, které užitečně vyplní prostoje a čekání, jak říká sama autorka, karlovarská knihovnice. Více v mé recenzi zde.

2012  81%Papiňák
2016  80%Mixér