Pánská jízda

Pánská jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202056/bmid_panska-jizda-iln-202056.jpg 3 24 5

Není jízda jako jízda. Někdy to fičí, jindy skřípe kola. Například když se padesátník naráz dozví, že ho chce opustit manželka, že jedna dcera je s kýmsi těhotná a druhá si chce vzít muslima, moc si svou oslavnou jízdu neužije. Totéž platí o večírku příznačně nazvaném Večírek zhrzených srdcí. Naopak pražský malíř si noc na venkovské pouti se svůdnou ženou od střelnice opravdu užije a navíc získá i pozoruhodnou prémii…... celý text

čef
27.01.2018 4 z 5

Drobná knížečka kraťounkých povídeček, většinou povrchních nahlédnutích do všedních životů. Nic k velkému nadšení, ale k potření chvilky nudy snad přeci jen dobré.

Boboking
24.01.2017 4 z 5

Na edici Česká povídka nedám dopustit. Opět skvělé čtení :-)

Brambu
02.04.2016 3 z 5

Pánskou jízdu jsem si vždycky představovala jinak, ale ono samotné pojetí může mít hned několik podob. Povídky zajímavé, jedna lepší, druhá méně zajímavá, dohromady tvoří ideální soubor povídek.

studentice
05.08.2015 1 z 5

Povídky mě ničím nebavily, nezaujaly a byly neskutečně dlouhé

RADOST
13.06.2014 3 z 5

Dobré, netypické povídky ze současnosti. Jedna z nich, povídka Pade od Marke Epsteina, je však výborná. Dík za ni! přivítala bych více takových skvěle napsaných životních postřehů a pocitů.