Pán ostrova

Pán ostrova https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219723/bmid_pan-ostrova-b4I-219723.JPG 3 3 3

Od Hugha O'Neilla očekávají jeho lidé, že se mu podaří vyhnat Angličany od irských břehů. Sám Hugh však neví, jaký osud ho čeká, dokud nezachrání Morganu Fitzgeraldovou, ženu s bohatstvím rudých vlasů a s vášní v neohroženém pohledu. Mluví se o ní jako o čarodějce a vlastizrádkyni, ale Morgana Fitzgeraldová je odsouzena žít svůj život na útěku, aby zachránila čest svého rodu. Ovšem jen do chvíle, kdy zavolá na pomoc dávné duchy-a objeví se Hugh O'Neill, statečný bojovník od Ulsteru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lord of the Isle , 1999

Mesačnica
25.05.2021 1 z 5

Nebolo to nič moc. Aspoň pre mňa, nebolo to obdobie, o ktorom rada čítam. Na začiatku dosť kruté a potom zvyšok veľa zbytočných dejových vsuviek. Keby to autorka zjednodušila, možno by to bolo lepšie. Zobrazovanie nadprirodzena jej tiež veľmi nepomohlo. Sympatický mi bol Morganin záujem o Caru Mulvaine, o ktorú sa vlastná rodina nevedela postarať a odsudzovali ju za to, že je nemanželská. Možno táto kniha niekomu lepšie sadne, ale mne teda veru nie. Ak by som chcela vystihnúť môj pocit z prečítania tejto knihy, asi by to bola najskôr rozpačitosť.

pavlinkaa
25.10.2015 2 z 5

ze začátku bylo moc jmen a celkově mě nijak kniha nebavila. přišlo mi to vše moc zmatené a hlavně začátek zbytečně zdlouhavý. abych knihu přečetla, musela jsem se hodně nutit. nejsem nadšená :/

harlekýnky historické romance

1999  53%Pán ostrova