Pan Nikdo

Pan Nikdo https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436441/bmid_pan-nikdo-uUQ-436441.jpg 3 73 21

Na norfolkské pláži je nalezen zmatený muž, který u sebe nemá žádné doklady a není schopný mluvit. Okamžitě vzbudí všeobecný zájem: od nemocničního personálu po tisk, který ho přezdívá Pan Nikdo. Všichni chtějí znát odpovědi. Co je tenhle muž zač? A co se mu stalo? Neuropsychiatrička Emma Lewisová je pověřena, aby pacienta posoudila. Koneckonců je to její parketa. Na tuhle chvíli čekala celý život a tak sledovaný případ by ji mohl konečně proslavit. A právě proto jí hrozí nebezpečí. Emma malé norfolkské městečko před čtrnácti lety opustila a dala si záležet na tom, aby po sobě zametla všechny stopy. Ale teď ji něco – nebo někdo – táhne zpět. A čím více času se svým pacientem stráví, tím je nervóznější. Žene se přímo do nebezpečí?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mr. Nobody , 2020

Pavlína2019
08.04.2024 1 z 5

Zbytečně více vypisovat - vše výborně shrnula čtenářka Andrea4468 viz. níže. Pro mě zklamání, bohužel až nuda, absolutně žádné překvapení. Autorčina první kniha Hrob pro mého manžela se mi líbila ohromně. Zde jsem ráda, že je konec.

shecoola
31.03.2024 5 z 5

Za mňa super, mňa kniha bavila, vracala som sa k nej každý večer na pár kapitol a záverečné kapitoly som dala na jeden nášup. Možno je to tým, že nečítam len tento žáner a tak mi po dlhej dobe prišiel vhod :)

pam225
21.11.2023 3 z 5

Dobré čtení, stejně jako ostatní i já jsem čekala trochu víc.

maličkán
21.11.2023 3 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Takový normální průměr, asi v hlavě dlouho nezůstane.

m2056
10.09.2023 3 z 5

Stále jsem čakal že se kniha změní k lepšímu nějaký výrazný zlom v příběhu bohužel je to průměr dá se číst ale dlouho vám v hlavě kniha nezůstane.

Janík511
05.07.2023 3 z 5

Kniha mě příliš nezaujala. Stejně jako Hrob pro mého manžela. Tohle bylo ještě horší. V půlce jsem si říkala, že to zabalím a přečtu si něco lepšího. Vydržela jsem. Závěr nijak nepřekvapil a přišel mi celkem o ničem. Tuhle autorku už číst nehodlám, to vím jistě.

Pert
15.02.2023 4 z 5

Kniha se rozjížděla celkem pomalu a vadily mi odkazy na " tu noc", kdy si Emma vždycky něco vybavila, ale nevysvětlila to. Asi to mělo navodit napětí, ale bylo to trochu otravné. Konec zajímavý a rozhodně vylepšil mé celkové hodnocení.

Ticiana
25.10.2022 3 z 5

Kniha je ze zacatku takova hodne zmatena. Prisla mi docela nerealna, jak to cele vlastne bylo. Ano vyvolava pocit zvedavosti, ale v urcitem bode jsem si rikala, ze je to hodne prehnany. Nevim, jak dlouho si ji budu pamatovat.

micha-ella
02.04.2022 2 z 5

Pro mne lákavé téma, ale velké zklamání. Není to román, ale čistokrevný thriller, který má na konci mnoha čtenáři vyžadovaný masakr se zázračnou lidskou sílou, naprosto nereálnou. Budete žasnout, jakých výkonů je schopen polámaný, svázaný a popálený člověk s železnou židlí přivázanou na noze, já se tomu musela smát. A závěr- HA! Pro někoho dokonalý...

hu_87
26.09.2021 3 z 5

Za mě nic moc, ale plus za to, že je zde načrtnuto téma lidského mozku a disociativních poruch. Konec až moc spadající do říše fantasy a přišlo mi, že se do toho sama autorka lehce zamotala.

Pavčule
25.05.2021 5 z 5

Za mě dokonalost .

jasmína
23.05.2021 4 z 5

Knihu jsem opět přečetla během odpoledne, ale na úplný počet hvězdiček to není, ale od půlky se četla dobře, jen ta zápletka se mi nezdá úplně, ale je to kniha, proč ne.....

SilvieSisinka
18.04.2021 3 z 5

Dávám tři hvězdy.Originalni zápletka,zatím jsem nic podobného nečetla.Nebylo to nejlepší ani nejhorší.Proste za dobrou trojku.

andrea4468
11.03.2021 1 z 5

Za mě bohužel jedno velké zklamání. Dlouho jsem se ke knížce odhodlávala vzhledem k hodnocení... Samotná myšlenka příběhu se mi moc líbila ale to je tak vše. Začátek se táhnul, nic moc vám kniha neřekne. V půlce knihy jsem si myslela, už je to tady, rozjede se to, ale nic. Příběh je překombinovaný, nedává hlavu ani patu. Nereálný příběh, který mě vůbec nebavil číst a u posledních stran jsem se vyloženě nutila, ať je to už zamnou.

Hella
14.01.2021 3 z 5

V neuropsychiatrii a přidružených medicínských vědách se pochopitelně absolutně nevyznám, takže neposoudím, jak moc je část tohoto příběhu reálná či nikoliv, ale zato posoudím, že mě vcelku bavil a nebylo to až tak hrozné, jak dosavadní ohodnocení ve výši pouhých 70% naznačovala.

ZetHolda
05.01.2021 5 z 5

Pani ... Zacatek byl takovy vlazny, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Za me neotrele tema, do posledni chvile nevite, jak pribeh dopadne. A ten konec byl rozhodne necekany.

mikika
13.11.2020 4 z 5

První polovinou jsem se protrpěla, rozjezd byl neskutečně pomalý, hrdinka mi neseděla. moc nepomohlo ani to, že mi příběh připomínal Sběratelé zla v kombinaci s Mužem bez minulosti, přičemž obě knihy byly lepší než tahle. druhá půlka dojem trochu vylepšila, ale... čekala jsem lepší.

LucušN.
09.11.2020 4 z 5

Kniha mne bavila a vtáhla do děje. Samotný konec knížky tedy vyústění příběhu bylo moc překombinované.

Katania
28.10.2020 3 z 5

Nebylo to nejlepší, ale ani nejhorší. Celkové čtení příběhu mi přišlo lepší než rozuzlení. Asi zkusím od autorky o jinou knihu.

ZuzkaH.
06.10.2020 5 z 5

Krásný příběh, napínavý, místy až mrazivý. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, tak moc mě bavila!