P.S. Milujem Ťa

P.S. Milujem Ťa https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190112/bmid_p-s-milujem-ta-v7N-190112.jpg 4 1138 1138

Holly a Gerry patria k tým šťastným manželským párom, ktorým by mohol každý závidieť. Príde to ako blesk z jasného neba, keď lekári zistia, že má Gerry rakovinu v poslednom štádiu. Holly si život bez neho vôbec nedokáže predstaviť a vlastne si nič podobné ani predstavovať nechce. No Gerry s ňou má iné plány. Pár mesiacov po jeho smrti Holly na tridsiate narodeniny dostane balíček listov. Na každý mesiac jeden. Gerry jej spísal úlohy, ktorými ju postupne dostáva späť do života. Ku knihe bol spracovaný aj film s rovnomenným názvom, ktorý mal premiéru pred piatimi rokmi v hlavných úlohách s Hilary Swankovou a Gerardom Butlerom.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

P.S. I love you , 2004

Verrrunka
24.08.2011 3 z 5

No… Takže… ze začátku jsem byla nadšená, jak je ten příběh tak krásně dojemný, a jak je to napsané, že se člověk dokáže vžít do situace. Ale pak mě to všecko kňourání začalo dosti rozčilovat, pořád se to motalo kolem toho- on umřel, já jsem hrozně nešťastná, tak si mě všichni všímejte a litujte mě, ale ne vlastně mě nelitujte, a nebo zase chvilku jooo. Zpětně už ani nevím, jestli byla kniha lepší než film, nebo ne. Každopádně to bylo jiné. Víc prozrazovat nebudu. Ale pro romantické duše, které si rády popláčou, je to to pravé.

Vironey
21.08.2011 2 z 5

Budu asi v menšině, ale tohle je podle mne jedna z mála knih, kde mi filmová adaptace přišla podstatně lepší. Námět je to zajímavý, potenciál jsem v tom viděla veliký, ale chyběl mi v tom ten lehce morbidní a cynický nadhled, který měl filmový protějšek Holly v podání Hilary Swank. Přišlo mi to příliš přeslazené, patetické a ufňukané. Nerada se uchyluji k srovnávání s filmovou adaptací, ale tady mi ten kvalitativní rozdíl přišel tak velký, že jsem to prostě musela zmínit. Parafrází na jiný komentář bych dodala: Nekažte si dojem z filmu knihou! :)

VerčaP
27.06.2011 3 z 5

Nekažte si dojem z knihy Filmem !!!

pavka_2009
22.06.2011

Souhlasím s tím, že kniha je podstatně lepší než film.

-Lenicka-
16.05.2011 5 z 5

Knížka se mi opravdu moc líbila a ten příběh byl pěkný a zajímavý .. můžu doporučit, ze začátku jsem se nemohla odtrhnout .. taky jsem si chvilkama pobrečela .. :-) doporučuji ..
Jinak film mne taky zklamal .. kniha 1000x lepší :-)

Lahodka
14.05.2011 4 z 5

Musím říct,že tahle knížka mě absolutně dostala i přes to,že nejsem na romantický příběhy.Poté jsem shlédla film ,který mě docela zklamal.V tomto případě platí pravidlo ,,není nad to si přečíst knížku!''

kklarysek
13.05.2011 5 z 5

Přečetla jsem knihu a byla úžasná. Poté jsem shlédla film, který se mi nelíbil.

Marťa123
30.03.2011 4 z 5

Film mě nikdy nebavil. Knížka ? Bezvadná :)

Charmedka
14.03.2011 5 z 5

Viděla jsem první film a byla z něj unešená,poté si přečetla knihu a díky tomu film už tak úžasnej neni,kniha je totiž úžasná.

bovinka
09.03.2011 5 z 5

Skvělý román, bohužel s nádechem smutku, ale stojí za přečtení

Soptinka
08.02.2011 5 z 5

Odpočinková knížka, řekla bych že je i z reálného života...není to ten klasický slaďáček. U této knížky jsem se nasmála ale i kupodivu proronila pár slz. Doporučuji

Nikotyna
03.02.2011 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka, doporučuju přečíst. ;)

mifie
03.02.2011 5 z 5

Krásná kniha u které jsem uronila hodně slz :-D

mumin63
01.02.2011 5 z 5

jedna z mých nejoblíbenějších knih, veselá i smutná, ale nádherná - film byl ovšem podle mně jak podle jiného příběhu

Zuzkanka
04.01.2011 5 z 5

Na romantické knížky opravdu nejsem, ale tuto jsem si přečetla proto, že se mi opravdu moc líbil film (nejen proto, že hlavní hrdinka je má oblíbená herka). Knížku jsem četla ve vlaku a v autobuse, což opravdu nedoporučuji, protože u ní tečou slzy a občas vybuchnete smíchy, tak jen aby si spolucestující neklepali na čelo.. ;)
Myslím, že víc slov není třeba..

mala.bloncka
08.12.2010 5 z 5

Dokonale romantický román

Flor
11.11.2010

Kniha super.....zato film mi přišel jako uplně jiný příběh.

Lady_Ef
30.11.-0001 5 z 5

Skvost, na který jsem narazila úplnou náhodou. Po pár stránkách jsem se od ní nemohla odtrhnout. Smála jsem se i brečela, naprosto jsem se ztotožnila s hlavní hrdinkou. Na film jsem se pak bála jenom podívat a už vím proč. Je úplně o něčem jiném. Nejvíce mě však tvůrci zklamali se scénou v cestovní kanceláři..

Malečka
30.11.-0001 3 z 5

Rozhodně není to knížka, kterou prečtete za odpoledne, ale je to první dílo C. Ahern, takže některé nedokonalostí ji můžeme odpustit. Níkdo z nás by asi nic takového nenapsal :-) Mám právdu? :-)

Gooverka
30.11.-0001 5 z 5

Naprosto souhlasím. Film stál děsně za nic, i když byl herecky úžasně obsazen. Ale s touto naprosto úžasnou knihou neměl nic společného. Doporučuju fakt všem tuhle skvělou knížku, brečela jsem u ní jak želva.....

Cecelia Ahern
irská, 1981