P.S. Milujem Ťa

P.S. Milujem Ťa https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190112/bmid_p-s-milujem-ta-v7N-190112.jpg 4 1138 1138

Holly a Gerry patria k tým šťastným manželským párom, ktorým by mohol každý závidieť. Príde to ako blesk z jasného neba, keď lekári zistia, že má Gerry rakovinu v poslednom štádiu. Holly si život bez neho vôbec nedokáže predstaviť a vlastne si nič podobné ani predstavovať nechce. No Gerry s ňou má iné plány. Pár mesiacov po jeho smrti Holly na tridsiate narodeniny dostane balíček listov. Na každý mesiac jeden. Gerry jej spísal úlohy, ktorými ju postupne dostáva späť do života. Ku knihe bol spracovaný aj film s rovnomenným názvom, ktorý mal premiéru pred piatimi rokmi v hlavných úlohách s Hilary Swankovou a Gerardom Butlerom.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

P.S. I love you , 2004

HDosoudilová
29.11.2013 5 z 5

I přesto, že tento žánr moc nečtu, kniha mě velmi zaujala až jsem ji musela číst de facto jen doma:D Protože jsem se u ní buď smála a nebo brečela. Příběh je úžasný, ale v jádru věci i takový je někdy život. Kupodivu jedna z NEJ knih, jaké jsem kdy četla. Možná ne nejlepší, ale každopádně mě nejvíce uchvátila a dostala... ! Děkuji za ni

hrubik
07.11.2013 4 z 5

Tenhle příběh mám hrozně ráda. Je dojemný, smutný, chytne vás za srdce. Nejdříve jsem viděla film a čekala, že knížka bude snad ještě lepší. Asi v některém ohledu i byla. Přesto jsem čekala víc, že mě příběh strhne a uchvátí, ale nestalo se. Ne tolik jak jsem doufala. Asi je to tím, že jsem věděla "o co jde". Přesto se mi knížka velmi líbila a mrzí mě, že jsem si ji nepřečetla dřív, než jsem viděla její filmovou podobu.

Klarineta
28.10.2013 5 z 5

"Zamiř na měsíc, a jestli se netrefíš, pořád budeš mezi hvězdami." Nejkrásnější knížka!

Balenka
22.10.2013 5 z 5

Krásny príbeh :) čítam už po druhý krát a aj tak ma to zasa dokáže rozosmiať ale aj rozplakať.. jedna z najkrajších kníh aké som kedy čítala..

Petra17
27.09.2013 5 z 5

Kromě krásného zamilovaného čtení mi tato kniha dala i radu či moudro do života. Je jedno jak dlouho ta krásná pravá láska trvá. Důležité je, že ji člověk poznà a má vzpomínky na celý život.

sabca
25.09.2013

Krásná kniha na kterou se hned tak nezapomene. Viděla jsem film, ale to se nedá srovnávat. Přesto že jde o vážné téma je toho tam dost i pro zasmání. Stojí za to si knížku přečíst případně se k ní i vrátit.

Janacek
21.09.2013 5 z 5

Přes slzy se občas špatně četlo. Moc pěkná kniha!

Kaxik
11.09.2013 5 z 5

Nejoblíbenější! =)

EvieS
04.09.2013 5 z 5

První jsem viděla film, který mě vůbec nezaujal a tak jsem se dlouhou dobu knížce vyhýbala. Byla to chyba protože je opravdu nádherná.

alhl
28.08.2013 5 z 5

Dech beroucí romantika, u které si popláčete i se zasmějete, úžasný, netradiční příběh s kapkou naděje na závěr. Víc slov nemám, prostě si to musíte přečíst! ;-)
PS Filmu jsem se cíleně vyhýbala, dokud si nepřečtu knihu, a udělala jsem dobře. Film sice není k zahození, ale logicky se do něj nevešlo všechno, a to je jeho mínus oproti knize. Prostě mi tam spousta věcí z příběhu chyběla.

Ivuska.09
25.08.2013 5 z 5

Tuhle knížku jednoduše miluju. Jedna z mých nej.

Ruxandra
21.08.2013 4 z 5

Musím říct, že kniha a film pro mě mají úplně jinou atmosféru, ale v každém jsem si našla svoje a líbilo se mi oboje.

monushka
15.08.2013 5 z 5

Tuto knihu zbožňuji! Mohla bych jí číst neustále dokola a stejně mě pokaždé zaujme příběh, u kterého brečím jako želva.

Misha*
01.08.2013 2 z 5

Myslím, že z toho je určitě pěkný film, zatím jsem ho nevidela... Jako knížka-nevím, je to takové čtení o ničem, bavily mě ty vzkazy, to ano, ale na můj vkus moc pohodové čtení vlastně o ničem.

JajaAP
23.07.2013 5 z 5

Úžasná knížka, tekly mi u ní slzy proudem a to jak ze smutku tak od smíchu. Je neuvěřitelné jak byla knížka vtipná a zábavná, ikdyž popisovala snad nejsmutnější příběh jaký jsem, kdy četla. Film jsem zatím neviděla, ale knížka rozhodně bude patřit k mým oblíbeným a někdy se k ní vrátím. Spoiler: Lidé, kteří tady v komentářích psali, že je Holly ufňukaná, asi měli to štěstí, že nikdy neztratili milovaného člověka. (Já to štěstí neměla.) a proto mi přišla Holly né ufňukaná, ale statečná a vážně jsem s ní cítila. Má skvělou rodinu i sourozence a úžasné přátele, ale i tak jsem jí přála lepší konec než jakým končila kniha. A tak nějak jsem doufala, že to s Danielem dopadle líp. Ale jinak skvělá kniha a u mě má plný počet hvězdiček. :-)

Marčullkas
21.07.2013 5 z 5

film jsem neviděla! Ani se na to nechystám :) Mám ráda vlastní představivost a fantazii knihy. Věřím, že po zhlédnutí filmu, bych byla opět zklamaná. Proto si knižní podobu ráda uchovám :)

Therysha
04.07.2013 5 z 5

Knihu jsem si koupila až po shlédnutí filmu. Musím, ale říct, že kniha je mnohem mnohem mnohem lepší než film a to ten film miluju :-D tak nějak bych řekla, že to je pravá láska... mno prostě krása určitě přečtěte!

smaille
26.06.2013 5 z 5

Skvělá kniha, i slzička mi málem ukápla.. moc ráda se k ní zase vrátím

honey321
02.06.2013 5 z 5

Skvělá knížka. Můžu doporučit i přečtení v originále ... přišlo mi to rozhodně více emotivní ;)

kneslova
27.05.2013 5 z 5

Krásná romantika, moc se mi líbila

Cecelia Ahern
irská, 1981