Opice z našej police

Opice z našej police https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16239/opice-z-nasej-police-16239.jpg 4 45 45

Veselé príbehy o nezbedných opiciach, v ktorých sa dozviete ako to vyzerá, keď sa opice načisto poľudštia alebo keď rozhodujú o tom, ktorá je najkrajšia...

hi24nd
02.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha, byl jsem mile překvapen. Při čtení jsme se dobře bavili a rodič, který ji bude číst dětem se naučí obstojně koktat a šišlat. Koupená ve slevě, po přečtení jsem zakoupil další a věnoval ji do družiny kde chodí syn do školy.

freejazz
16.04.2020 4 z 5

dovolil som si zmeniť prvé vydanie tejto klasiky, vyšlo už v roku 1966 a sprevádzalo niekoľko generácií školákov. neviem, ako je to dnes, ale veľmi by som odporúčal čítanie v rodinách s dvomi a viac deťmi.

Medulka.013
13.04.2019 5 z 5

Franta a Jupka. Mikinka a Jumbo. Kikinki, Pepenke a Fufunku. Eskymo, Bajkal a Nanuk. Monoskop, Ultrazvuk a Ventilátor. Salamandr. A nakonec Děda praděda.
Mně se ten příběh velmi líbil a bylo zábavné poctivě číst a překládat, co který z těch polidštěných opic-neopic zrovna říká..

Kluvo
26.12.2018 4 z 5

Perfektná knižka. Pokiaľ boli Fricko a Jupko sami dvaja, bolo to geniálne. S príchodom dalších opíc na scénu to už nebolo ono.

Lessana
24.11.2018 5 z 5

V detstve som aj po mnohonásobnom prečítaní v tejto knižke veľmi rada listovala, či už pre ilustrácie alebo len tak, na prečítanie nejakej state :). Sú to milé spomienky!

haki34
18.11.2016 5 z 5

Frickooo a Jupkooo :D

Danafantom
13.06.2016

Stejně jako tlllk, nás kniha nezaujala. Dítě 6 let.

bamba
19.02.2016 5 z 5

nádherná kniha kedy postupne do domácnosti pribúdajú opice.Kedy je ešte letištný personál ochotný pohľadať stratenú opicu...kedy predseda vydá preukaz opici....

moneta
08.01.2016 5 z 5

najlepšia detská kniha všetkých čias

tlllk
13.10.2014 2 z 5

Naše deti (4 a 2) moc neoslovila, prečo napísať niečo jednoducho keď sa to dá zložito. Asi v polovici sme ju odložili. Možno neskôr sa k nej vrátime.

Skjaninka
09.06.2013 5 z 5

Staré detské časy s rozprávkami Kristy Bendovej. Pekné, milé a nezabudnuteľné.

Renava
13.10.2011 5 z 5

Toto čítanie som si s dcérkou celkom dobre užila. Síce stará kniha, kedy mama ešte chodí do "úradu" (namiesto do práce), posiela telegramy (namiesto sms-iek), plyšová opička v hračkárstve stojí 15 korún (!) a podobné záležitosti vyplývajúce z doby, kedy kniha vznikla a ktoré treba dnešným deťom obšírnejšie vysvetľovať, no vcelku veľmi zábavné čítanie :-)

pohádky pro děti

Krista Bendová