Opička na prázdninách

Opička na prázdninách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476156/bmid_opicka-na-prazdninach-Tev-476156.jpg 5 13 13

Opica Škorica série

A je to tady! Už potřetí vyskočila opice Skořice z pohádkové knížky, aby zažívala se svými kamarády neuvěřitelná dobrodružství. Tentokrát v létě, o prázdninách. A nebudou chybět ani kouzla. Skořice se však umí chovat. Ví, co se sluší. A co už ne. Proto taky sama na konci každého příběhu napíše pro děti poučení. Ale stejně, Skořice je už taková. Veselá, neposedná, stále něco vyvádí. Tak se na ni podívejte! Vlastně ne, čtěte, bavte se. Auuu! Opice Skořice mě tahá za nos, ať už nepoučuji. Vždyť na to je tady ona.... celý text

iLuciferie
08.09.2023 3 z 5

U třetího dílu mi přišlo, že už je téma bohužel dost vyčerpané.

Janizoun
13.08.2022 5 z 5

Velmi mě i mé děti opička Skořice dostala. Neustále jí musím dětem číst :-) Je velmi oblíbená, děti jí zbožňují. Je to velmi podařená knížka o slušném chování. Oceňuji autorovu schopnost humorným způsobem děti poučit. Chválím a doporučuji všechny tři knížky o opici Skořici , která skvěle čaruje :-)

Adýsek69
18.01.2022 5 z 5

Tohle se mé dcerce opravdu líbilo. Mě vlastně taky. Bylo to hezké a hlavně opice Skořice to je geniální název :-)

fristo
22.01.2021 5 z 5

Deti to veľmi bavilo napriek tomu že sa tam píše o tom ako sa majú správať a tak. Je to pekne ilustrovaná knižka. Ak máte deti odporúčam si zadovážiť tento diel.