Omamná vůně hořké kávy

Omamná vůně hořké kávy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442949/mid_omamna-vune-kavy-aX8-442949.jpg 4 6 6

Anně se svět obrátí vzhůru nohama v okamžiku, kdy ji nečekaně opouští manžel kvůli jiné ženě. Je rozhodnuta za svou rodinu bojovat, ale brzy má zjistit, že její soupeřka je silnější, než očekávala. Musí sáhnout hluboko, aby našla vnitřní sílu a energii postavit se na nohy a začít žít nový život. Dlouho váhá, než udělá za minulostí tlustou čáru a opět uvěří v lásku. Ale znamená to, že má vyhráno?... celý text

MarieJulie
13.12.2020 5 z 5

Od srdce: čtu knížku podruhé, první čtení bylo napínavé a rychlé a tak nebyl čas prožít laskavý a tolerantní přístup k životu, který vyvstává mezi řádky.

EvazPrahy
11.09.2020 5 z 5

Skvěle napsaná kniha o destruktivní síle manipulace. Dá se zvůli manipulátora vzepřít nebo vás má už v hrsti a parazituje na vás, aniž to tušíte? Děj začíná tak nevinně....., ale po pár stránkách začne nabývat na takové intenzitě, že už nejde knihu odložit. Nespíte, nejíte a skoro ani nedýcháte! Jak to asi dopadne? Vynikající kniha !

alnahu
19.06.2020 5 z 5

Příběh Anny -další z žen ,která se obětuje rodině -vychová dcery,zařídí si útulný domov a cítí se šťastná ,to se mávnutím proutku změní,když ji manžel Pavel oznámí ,že od ní odchází,bez jakéhokoliv vysvětlení.Šokující v tomto příběhu je ,že milenkou manžela je její rozmazlená sestra,která všechny jen využívá.A tak je to i s Pavlem i toho využila a přesto ji on nedokáže odolat.Příběh ze života ,který nás donutí přemýšlet o tom ,že budoucnost není pro nikoho jistá.

Iveta Kumstátová
česká, 1964