Kluk odvedle

Kluk odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444647/bmid_kluk-odvedle-j3m-444647.jpg 4 596 596

Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná - včetně svého čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale jak přijde na ,,holčičí chování", Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskávých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnostu kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který ji způsobuje nutnost předstírat, že se v téhle nové džungli vyzná, utíká na zadní dvorek. Pozdě v noci si o svých problémech povídá s Bradenem přes plot, který je odděluje. Ale jejich noční rozhovory nemohou vyřešit Charliin největší problém: začíná se do Bradena zakoukávat. A to jakože dost. Ví, jak si jít pro vítězství, ale pokud ho kvůli tomuhle tajemství ztratí úplně, sázky jsou najednou příliš vysoké.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

On The Fence , 2014

Gabetka
04.08.2020 4 z 5

Autorku a její příběhy mám ráda. Její postavy jsou sympatické a, ač to odkládají, umí se nakonec postavit svým problémům a trápení. I s Charlie bych to vydržela déle, bylo mi líto, že jsem dočetla. Přestože už nejsem tak úplně cílová skupina, nostalgicky si vždy zavzpomínám na všechny ty románky pro dívky, které jsem přelouskala. Těším se na další.

anetka.repova
03.08.2020 5 z 5

Mé první setkání s autorkou a už jsem si ji neskutečně moc oblíbila.

I když nejsem cílovka, tak tyto příběhy miluju.

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. Byla to jednohubka od které nešlo se odtrhnout.

Zamilovala jsem do cele rodiny a obdivovala, jaké vztahy mezi sebou mají sourozenci. Trochu více jsem jim je zaviděla.

No a vzat mezi Charlie a Bradenem, co k tomu dodat. Bylo to tak krásné. Ach. ????

Těším se na další knihy od autorky.

Lenny.Wolf
02.08.2020 5 z 5

Ježiš, to bylo zase tak super sladký a milý! Pokud chcete zlepšit náladu, "westovky" jsou zaručený lék :)

Liduka
02.08.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale na náhradního kluka a PS: líbíš se mi teda nemá. Kasie mám moc ráda, ale něco mi v této knize prostě chybělo, abych jí mohla dát plný počet. Každopádně Braden i Charlie byli super.

Terez9119
30.07.2020 4 z 5

Rozkošná záležitost. Miloučké, sladké, mělo to tu správnou atmosféru. Katie nikdy nezklame.

Red-haired
27.07.2020 5 z 5

Musím říct, že tohle byla extrémně milá a příjemná knížka, kterou jsem přečetla na jeden zátah. A nedá mi to, za mě dokonce lepší než P.S. Líbíš se mi, kterou jsem od Kasie West už četla.
Od začátku mě bavila interakce hlavní hrdinky s bratry a sousedem. Charlie s kluky zápasí, účastní se absurdních sázek, hecování a její život ji naprosto vyhovuje, dokud nezatouží být taky trošku víc holčičí a pokusí se vyjít ze své komfortní zóny.
Za mě opravdu zábava. Krásná romantická linka i rodinné zázemí, dýchne to na vás pořádnou dávku pozitivní energie, slunce a duhy, pokud to zrovna potřebujete. :D♥

lily_maleckova
26.07.2020 5 z 5

Další skvělá romantika od Kasie ❤️ ona prostě nezklame. Moc doporučuju! :)

rajcatko
25.07.2020 5 z 5

Přečteno za jednu noc. Konečně po dlouhé době letní oddychovka, která měla smysl a navíc i humor! Tohle ano!!!

janinka177
23.07.2020 5 z 5

Tuto autorku mám velmi ráda.
A musím říct, že knížka Kluk odvedle byla úžasná. Četla se jedním dechem a hlavní hrdinové byli velice sympatičtí.
Tuto knihu moc ráda doporučuji.

UNKAver
20.07.2020 5 z 5

Srdcovka! Pro mne jedna z nejlepších knih od této autorky.