Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2787 2787

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Markét.t
28.08.2016 4 z 5

Jedna z těch knížek, do kterých se začtete a pak vás už nepustí.
Sympatické postavy, zajímavý styl psaní, čtivost. A navíc skvělý Kapitán.
Ideální letní čtení.

"Někdy je snadné zapomenout, jak vám někdo chybí, dokud ho znovu neuvidíte."

V..endulka
25.08.2016 5 z 5

Nejlepší knížka, kterou jsem od ní četla :) Nedokázala jsem se odtrhnout a musela jsem číst až do jedné do rána, abych se dozvěděla, jak to dopadne :)

locin
16.08.2016 5 z 5

Upřímně řečeno přečteno jedním dechem :D
Tato autorka se mi začíná líbit kniha od knihy víc a víc.

Sice je to děj s hojností sexu, ale v tomto případě tam autorka zahrnula i velmi čtivý příběh, který se opravdu už nedal odložit na jiný den.
V tomto případě mi ani nevadilo prolínání minulosti s přítomností. Naopak i sám čtenář je zvědavý co bylo příčinou takového uzavření.

Tato kniha mi v tento moment kápla do noty. Rozhodně doporučuji :)

Napůlanděl
15.08.2016 5 z 5

Tohle byla bomba!!!! Tahle kniha mi přirostla k srdci hned na začátku. Než jsem si knihu koupila váhala jsem nad ní...teď už bych neváhala ani na vteřiu. Úžasná kniha....

karolina3272
12.08.2016

Tohle byla jedna z těch mála knih, které se vám zakousnou do srdce a nesete si je sebou ještě dlouho. Nejdřív jsem nevěděla co od této knihy čekat, ale jakmile jsem se dostala za prvních pár stránek, věděla jsem, že jsem po delší době našla knížku, kde jsou skvěle popsané emoce postav.

_Žanet_
01.08.2016 5 z 5

Tak tohle byla jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Chvíli jsem brečela a za pár stránek se zase smála. A o tomhle knihy jsou. Mají v nás probudit emoce a tahle kniha je ve mě rozhodně probudila. Colleen je skvělá spisovatelka. Četla jsem od ní ještě Bez naděje a teď se chystám na Ztracenou naději. Za mě fakt klobouk dolů:)

cukrovka
27.07.2016 5 z 5

Působivé hořkosladké čtení o lásce. Kniha plná silných emocí, skvělé hlavní postavy, vkusně podané erotické scény. Všem vřele doporučuji.

Leniiis
27.07.2016 3 z 5

Knížka nebyla špatná, ale odzbrojující taky ne. A těch sexuálních scén tam bylo na mě až moc.

kalinkacz
26.07.2016 5 z 5

Naprostá emocionální exploze! Ano, děj není náročný, ano, děj je odhadnutelný.. Ale to jak je kniha napsaná... WOW! Čte se sama.. A je prostě dokonalá! Já tu knihu nečetla, já ji žila... Zamilovala jsem se, naštvala jsem se a pak jsem se zamilovala znovu a napořád... Doporučuju!!!

Karolína18
24.07.2016 5 z 5

Nedá se říct, že by mě kniha napínala až do poslední stránky, protože už tak od poloviny si můžete domyslet celou Milesovu minulost a konec je jasný přeci hned z počátku.
Velmi příjemně mě však překvapilo zpracování a autorčina nápaditost - psaní jakoby "poezie" - a také zkušenost s jejím dílem, přeci jen dost odlišným od těch předchozích.
Oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí, ale Milesův pohled mi někdy připadal značně zženštilý a strašně mi vadilo jeho vzdychání nad Rachel. Ona dívka je kapitola sama o sobě. Pekelně mě naštvala, když Milese opustila. Přes to hrozné utrpení se dokázala přenést hlavně díky lásce, což mě jen utvrzuje v tom, že Milese vůbec neměla ráda tolik jako on ji, protože jinak by ono břímě dokázala zvládnout díky jejich společnému citu a nemusela by ho hledat jinde.
Tate je boží, vtipná a obrovsky silná, kvůli tomu, co všechno musela Milesovým chováním vytrpět. Bylo mi jí líto. Všechna hrozná slova, která jí chlapec řekl, snášela nejen proto, že ho měla ráda, ale i proto, že byla úžasným člověkem, jenž druhým pomáhal.
Samozřejmě jsem si oblíbila i kapitána a zde - ve spojitostech - mě vážně čekalo překvapení.

Haňulec
24.07.2016 5 z 5

Kniha má velmi silný a poutavý děj. Začetla jsem se do příběhu ani nevím jak. V knize najdete lásku, zklamání, bolest, přátelství, štěstí. Mohu jen doporučit. :-)

Klarka0123
21.07.2016 4 z 5

Dokud se nepostavíš minulosti,nikdy se neposuneš dál.
co se tak strašného mohlo stát když to z vás vysálo všechen život? abyste mohli opravdu žít musíte si odpustit ..

nemohla jsem přestat číst ,to jak čekáte co se doopravdy stalo a když se to konečně dozvíte vůbec to nečekáte
krutý a bolestný osud zcela výstižného názvu "odvrácená tvář lásky"
přečtěte si ji,něco vám to dá ☺

hanka132
19.07.2016 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Stojí za to si ji přečíst. Je prostě boží.

Mishel218
14.07.2016 5 z 5

Úžasná kniha. Doporučuji.

eve62
10.07.2016 3 z 5

Kniha je celá o pocitech. Příběh je podán ve dvou rovinách, takže přítomnost z pohledu Tate je vlastně Milesova budoucnost a příběh se tak odehrává podle předem známého scénáře a pro mě napínavým rozhodně nebyl.
Kniha popisuje velmi podařeně pocity. Dalo by se říci, že popisuje jenom pocity a autorka si opravdu se slovy vyhrála (možná i překladatelka).
,,Vyhoupl se na mě, proti mě, do mě. Zvítězili jsme" - konec citace. V jednoduchosti je síla a mě se styl opravdu líbil. Co je to platné, když přes stále se opakující svlékací scény - svlékl mi kalhotky, svlékla jsem mu džíny - a pak projistotu oblékací scény, neboť opodál byl stále přítomen bratr ochranář, jsem si krásu slova a větného spojení nějak neužila. A konečné rozuzlení příběhu můj dojem z knihy nezachránil.
Musím však uznat, že moje fantazie v určitých chvílích byla podpořena, protože každý někdy miloval..., nebo miluje :-)
Jednu hvězdu za styl, jednu za podpořenou fantazii, a jednu za Milese, který v knize neroztrhl ani jedny kalhotky. Jak ohleduplné při dnešních cenách:-)))

Alienn
08.07.2016 4 z 5

Asi je to trochu červená knihovna, ale mě tato autorka neskutečně baví a tak dobře se mi čte, že mi to snad ani nevadí. A navíc je tam vždycky i něco navíc, stejně jako v tomto příběhu. Doporučuji.

DK197
06.07.2016 4 z 5

Musím říct, že v téhle knížce je erotika snoubená s celkem zajímavým příběhem. Ano, je to "pitomá červená knihovna" ve výsledku, ale co? Občas i tu člověk potřebuje. A mně ten příběh bavil. A taky někoho připomněl. :-) Já si knížku užila ve dvou dnech a snila o velké lásce a nešťastných i šťastných koncích... :-) Pokud právě tohle potřebujete, sáhněte po tomhle titulu.

Peace
24.06.2016 4 z 5

"Láska není vždycky hezká věc. Někdy strávíte všechen svůj čas nadějí, že se něco změní. Že to bude lepší. A než se vzpamatujete, jste zase na startovní čáře, a někde cestou jste ztratili srdce."

Další fajn kniha od Colleen. Příběh je čtivý a prolínání časových rovin děj příjemně zpestřuje a člověk je pak ještě více zvědavý, co že se to tomu sympaťákovi přihodilo ;o)
Co mi trošku vadilo jsou časté sexuální scény. Chápu, že má jít rovněž o opepření dějové linky, ale tento žánr nevyhledávám a rozhodně bych se o něj v knize obešla.
I tak jde o velmi příjemné nahlédnutí do odvrácené tváře lásky.

Tejezka
20.06.2016 5 z 5

Nádherná knížka s krásným, silným příběhem. Colleen je skvělá, opět ukázala jak skvěle umí psát. Každá její knížka je po přečtení moje srdeční záležitost, kéž by vydávala své knihy častěji!!

Denika
15.06.2016 4 z 5

Ačkoli se kniha zpočátku zdá jako klasický slaďák, není tomu tak úplně docela. Ano - dvojice cizinců, spalující vášeň, žhavý sex bez závazků, který se samozřejmě zvrhne v lásku. Jak předvídatelné. Celým příběhem se jako nit vleče Milesovo tajemství a útržky z jeho života, což příjemně osvěžuje kapitoly, které jsou přeplněné sexem a výčitkami. Nutno podotknout, že právě ono Milesovo tajemství, o kterém se na konci knihy dovíme, mě donutilo dát knize 4 hvězdy. Je to šokující, bolestné, pravdivé. Slzám jsem se neubránila.
Kniha je příjemným, velmi oddechovým čtením, nikoli však prvoplánovým brakem. Má nádhernou, plastickou obálku. Určitě si ji někdy přečtu znovu.