Odvrácená tvář

Odvrácená tvář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36073/bmid_odvracena-tvar-JjV-36073.jpg 2 18 10

Ošetřovatel Paul se po nástupu do sanatoria Harbor View ocitne uprostřed obludné noční můry. Série záhadných událostí a nevysvětlitelných úmrtí ho naplní tušením zlověstného tajemství, které léčebnu obestírá. Pátrání ho zavede z kliniky až do nejtemnějších hlubin amazonské džungle. Tam se Paulův svět rychle změní v zoufalý boj o holý život.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Medicine Cup , 2009

Ivetaa
13.11.2022 2 z 5

Mám ráda knihy z lékařského prostředí. Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Kniha je podle mě žánrově špatně zařazena. Horor nebo scifi by "seděl" daleko lépe. Byla to druhá kniha od autora a také poslední. Hvězdičky dávám za sympatického ošetřovatele a inspektorku.

babiočka
24.11.2017 odpad!

Moje první kniha od tohoto autora. Skutečně škoda papíru a nejen na ty volné stránky.

micha-ella
09.07.2017 1 z 5

Autor promine, ale je to blbina.

Danago
27.06.2017 1 z 5

Nevím , co napsat. Přečteno rychle . Nápad je zajímavý, ale knížka je napsaná dost nereálně.

misan69
23.03.2017 2 z 5

Škoda papíru na ty volné stránky. Mé srdce ekologa bolí.

dominikB951
24.10.2016 1 z 5

Tohle psal spisovatel profesionál? Ze 300 stran text zabírá jen asi něco přes 100. Nějaké situace v knize mně připadají naprosto nereálné a nesmyslné.

orinka3
07.12.2015 1 z 5

Jednu hvězdičku dávám za to, jak mě kniha rozesmála. Připadám si, jako bych se dívala na Muže z Acapulca. Kapitolky jsou kratičké - autor patrně myslil i na začínající čtenáře. Nevím, nakolik svoje dílko myslil pan spisovatel vážně, ale jako parodie na dobrodružné čtení je to docela fajn.

Kelynka
09.02.2014 4 z 5

Celkem napínavé čtení,ale bohužel spousta prázdných stránek,tím pádem rychle přečtená :-)

zoew
18.02.2013 2 z 5

Tenhle román je opravdu slátanina.

cudlik
08.01.2011 2 z 5

I přes to, že tato kniha obsahuje zajímavé a napínavé části, mě příliš neoslovila. Ze 300 stran je cca 150 volných, každé tři strany je nová kapitola a zbytečně vynechané stránky-přečetla jsem ji za několik hodin. Dále mě zklamalo, že již téměř od začátku bylo jasné, o co v knize jde a jaká je zápletka. Doporučuji spíše čtenářům, kteří jsou příznivci odpočinkového a nenáročného čtení.

Bill Clem
americká