Odstíny života

Odstíny života
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443224/bmid_odstiny-zivota-tfD-443224.jpg 4 254 254

Odstíny života série

Pro většinu lidí je smrt konečnou stanicí, pro Alexandru Goodwynovou představuje jenom začátek cesty. Necelé tři roky poté, co byla zavražděna, se Alex znovu probouzí k životu a poprvé spatří svět v celé jeho temné kráse – plný magie a ďábelských stvoření, která by neměla existovat. Pokud chce přežít, musí zapomenout na vše, co znala, a rychle se v novém prostředí zorientovat. Kolem totiž zuří odvěká válka mezi dobrem a zlem a podle dávného proroctví má právě ona hrát klíčovou roli v rozhodující bitvě…... celý text

Lama.Lama
17.07.2011 3 z 5

SPOILER

(Pro ty, kteří knihu ještě nečetli - můj komentář je hodně spoileroidní) Musím říct, že knížka byla opravdu dobrá. Přečetla jsem ji za jeden den a doufám, že pokračování bude brzy. Jsem opravdu fanda fantasy. Ale na druhou stranu tohle není zas AŽ tak extra něco nového. Je fajn, že kniha není zaostřena pouze na jeden typ "potvůrek" a má to širší rozsah, ale na druhou stranu se Alex alias "Spasitelka" nijak extra moc nevytáhla. A řešit, zda by ji zabili, kdyby o ni věděli pravdu, bylo trochu laciné. Ve své podstatě je přece definice dobra, i když je menší zombík. A proč by ji proboha měli zabíjet, když bydlí u vlkodlaka ??? Jinak mě ta knížka vcelku i bavila, ale jak říkám, není to zas až taková bomba.

Charley
21.06.2011 5 z 5

Knihu jsem dostala včera a dnes už ji mám přečtenou. První asi 2 kapitoly mě sice moc nezaujaly a já se v nich trochu ztrácela, ale to že jsem vydržela a pokračovala ve čtení, jsem dostala mnohokrát zpátky. Během čtení se jen pozastavuji a říkám si - tohle napsala tak mladá holka?! Kupodivu všechny postavy mají svůj charakter vymyšlený do detailu a myšlenky knihy neskákají z jedné na druhou, ale plynule přecházejí tak, jak by to mělo vypadat ve velice dobrých knihách. Což tato rozhodně je. Přečtení tedy rozhodně doporučuju. A ke komentáři přede mnou chci jen dodat - taky si přeji, aby ti dva zůstali spolu.

A taky - kdy že bude pokračování ??? :)

Emmgirl
08.05.2011 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemám slov.. Poutavý příběh, jež je promyšlen do posledních detailů, které jsou později objasněny. (i ty, jenž byly zmíněny někde vpředu knihy) Zkrátka dokonalé. :-)
Spisovatelku odteď zařazuji do mých nejoblíbenějších a doufám, že připravované pokračování nezklame duši, toužící po happy endu, jakou jsem například já. x)) :D Prosím, prosím, prosím, ať je to takto dokonalé a krásné. Nechci moc prozrazovat, ale Ti dva (nebudu záměrně jmenovat, ale všichni, co už knihu četli, jistě vědí, koho mám na mysli ;)) se k sobě hodí a patří k sobě. Musí být spolu, takže ať je další kniha nerozdělí.. Prosím! :-))

Knihu zbožňuji a po necelém dni čtení ji mám v knihovničce na dobře viditelném místě. :))