Spoutaná touha

Spoutaná touha

Mladá novinářka Helena Feldkampová nastupuje do redakce vyhlášeného berlínského časopisu „B – Touch“. Netuší, co má od svého prvního pracovního místa očekávat. Zároveň ji ani ve snu nenapadlo, jak ji bude její nový šéf Jonah Winter přitahovat. Spoutaná touha je provokativní příběh plný erotické touhy, smyslnosti a odhalení tajemství minulosti. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/21_/211429/odstiny-vasne-spoutana-touha-211429.jpg 2.540

Odstíny vášně (2.)

Gefesselte Lust, Shadows of Love (2012)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

MartinaF
28.10.2016

Škoda, že nápad nebyl víc propracovanější, protože zápletka byla vymyšlená moc dobře. Taky se mi moc nelíbil překlad knihy, přišel mi trochu zvláštní, taky občas s překlepy a některé obraty byly hodně kostrbaté.

sabanka
05.10.2016

Mnohem reálnější než první díl a dost pravděpodobně i mnohem lépe napsané.

jitka7
19.02.2016odpad!

Tohle bylo tak k zasmání. Trapné. Hlavní hrdinka totální blbka a hlavní hrdina si čichnul a ejhle, už ji miloval. No slátanina.

Helena Lacková
30.11.2015odpad!

Autorka neměla vlastní nápad k tvorbě, opsala "Padesát odstínů šedi"

Ivy
25.07.2014odpad!

Nepropracované, díkybohu krátké, slátanina. Brak, co vyšel jen protože tohle téma je teď v kurzu.

erotika

Autor knihy