Hra v masce

Hra v masce https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240602/bmid_hra-v-masce-240602.jpg 3 44 44

Odstíny vášně série

Schopná čtyřiadvacetiletá hackerka Emily Milerová, která žije jen svou prací, odjíždí se svým nadřízeným na služební cestu do Londýna. Tam se setkává s potenciálním zákazníkem Christhoperem Brooksem, ředitelem a vlastníkem velké softwarové firmy. Hned po prvním setkání s ním Emily zjistí, že jí tento charismatický muž s tajemnou minulostí může nabídnout mnohem víc, než by si kdy dokázala představit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Maskenspiel (Heisse Schatten) - Shadows of Love , 2014

kacenka6144
07.11.2022 2 z 5

Trošku hra na 50 odstínů šedi. Ne zrovna povedená.

Shanib
11.01.2019 3 z 5

Knížka na jeden den. Nic speciálního jsem od ní nečekala, vzhledem k tomu, že je součástí větší série a má tak málo stránek. Hledala jsem něco oddychového a rychlého a zároveň abych u toho nemusela kroutit očima. To kniha splnila.

La Fiera
16.12.2017 2 z 5

Na odreagování celkem v pohodě.

jitka7
19.02.2016 odpad!

Jednoduché. Nemělo to pořádnou zápletku, vášeň, humor, romantiku. Hlavní hrdinové dost fádní a nudní. Než vůbec děj začal, tak kniha končila.

LadyCotton
20.06.2015 3 z 5

V rámci daného žánru (moderní pohádka o tom, že se bohatý a tajemný muž zakouká do obyčejné dívky a ve finále spolu budou žít šťastně až do smrti) to nebylo zase až tak špatné. Líbilo se mi IT prostředí - bylo pěkně/důvěryhodně popisováno.
Zpočátku se vám může zdát, že půjde o jednu z mnoha dalších kopii 50ti odstínů, ale nenechte se zmást, po chvíli jde příběh odlišně :-)

erotika Padesát odstínů

Kelly Stevens