Obsedantně-kompulzivní porucha a jak ji zvládat

Obsedantně-kompulzivní porucha a jak ji zvládat https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391829/bmid_obsedantne-kompulzivni-porucha-a-ja-bC0-391829.jpg 5 7 3

Příručka pro osoby trpící OCD. Publikace si klade za cíl podat informace o nemoci ve srozumitelné formě, nalezneme zde popis nemoci, její příčiny a výskyt, kazuistiky osob, které nemocí trpí, způsoby léčby, co nemoc udržuje nebo jak předcházet relapsům.

Maanna
15.08.2023 5 z 5

Srozumitelná, přehledná a přitom poskytující všechny potřebné informace pro pacienty a blízké trpící touto poruchou. Snad bych jen ocenila jednu nebo dvě ucelenější kazuistiky, ale to už je jen detail. Jinak je dobře , že taková publikace existuje a je volně dostupná.

lenkaabooks
17.08.2022 4 z 5

Lidé žijící s touto poruchou to opravdu nemají snadné. Tato knížečka nám velmi srozumitelně OCD představuje a ukazuje možnosti, jak se s tím pomocí terapeutů a medikace dá bojovat, nejlépe nechat úplně vymizet.

hu_87
26.09.2021 5 z 5

Pro pacienty a jejich příbuzné se jedná o nejvíce vhodnou a srozumitelnou publikaci na toto téma. Je zde nejen vysvětlení, co to vlastně OCD je a jak se projevuje, ale také mnoho kazuistik pro lepší představu, jak se může všemožně OCD projevovat a pro lepší pocit, že v tom pacient není sám.

obsedantně kompulsivní porucha

Autoři knihy

Ján Praško
slovenská, 1956
Hana Prašková
česká, 1956

Kniha Obsedantně-kompulzivní porucha a jak ji zvládat je v