Obrázkové básničky

Obrázkové básničky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183275/obrazkove-basnicky-183275.jpg 5 19 5

Místo rýmu – obrázky. Čteme si spolu. Kousek já, kousek ty. Já přečtu písmenka a ty obrázek – tak, aby se to pěkně rýmovalo.Veselá knížka rozvíjí slovní zásobu a jazykový cit. Přináší radost ze společného čtení. Je vhodná nejen domů, ale i do školky a do 1. třídy od 3 do 8 let Hanka Jelínková – autorka oblíbených Obrázkových říkanek, Kouzelné abecedy, knížky Šimon a štěňátko Bára, učitelka a překladatelka. Věra Faltová – známá česká výtvarnice, autorka kocoura Vavřince a pejska Barbánka... celý text

muchomurka
13.02.2021 5 z 5

Dostali jsme darem a jsme nadšeni. Knížka je úžasná, hravé básničky s obrázky malou hned zaujaly, ilustrace jsou také pěkné. Čteme stále dokola.

Lusik88
15.01.2020 4 z 5

Moc hezka knizka. Kratke, tematicke, obrazky doplnene basnicky. Objevila jsem ji koncem listopadu a byla jsem nadsena, ze obsahuje i par vanocnich a zimnich basnicek.

esma
07.11.2017 5 z 5

Myslím, že si obě autorky zaslouží poděkování za skutečně zdařilé básničky s obrázky nahrazujícími slova. Požitek estetický, rozvoj řeči, paměti, myšlení a s citem pro přednes nám vyrůstá malá dramatická umělkyně... Knížku čteme pořád dokola, vřele ji doporučuji.

StihOMam
29.03.2017 5 z 5

Některé básničky jsem byla donucena se naučit a opakovat dle libosti dcerky. Doporučuji.

martas006
06.02.2017 5 z 5

Četla jsem je společně s mou nejmladší sestrou a byli moc pěkné.

obrázkové čtení (obrázky na místě slov)

Hanka Jelínková
česká, 1961