Objevujeme svět! Protiklady

Objevujeme svět! Protiklady https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335840/bmid_minipedie-objevujeme-svet-protiklad-8zy-335840.jpg 5 16 2

Je myška velká a žirafa malá? Nebo je to přesně naopak? Co je nahoře a co dole? Která žížala je dlouhá? Která krátká? Spí pejsek právě teď uvnitř boudy, nebo běhá venku? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání protikladů procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.... celý text

Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Mon imagier des contraires , 2017

Briv
20.11.2021 4 z 5

* Máme doma tělo a to se synovi moc líbí, dlouho jsem chtěla půjčit něco dalšího a vzpomněla jsem si na to až po jeho druhých narozeninách. Knížka se nám oběma líbila, ale viděla jsem, že náš kluk už je na ni velký, vše z ní znal, párkrát si ji prohlédl, na všechno mi dobře odpověděl a šel si pro jinou knížku :). I tak si myslím, že je pěkně zpracovaná a pro malinké děti, je tak akorát velká. Ono opravdu je to "minipedie".

Dáma s hrnstjm
25.07.2017 5 z 5

Moc pěkně zpracované, pohyblivé části zvládne "obsluhovat" i malé dítě. Veškeré "protiklady" dávají smysl a jsou pro děti pochopitelné. U nás měla největší úspěch dvojstrana s tím, co všechno píchá a co nepíchá. Ježek - au auuu! Ovečka - dobrý! :) Jediná nevýhoda je, že párkrát otočíte stránku a je konec, je to opravdu "mini-pedie."