Jeho zákusek

Jeho zákusek
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 663 663

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

Anette99
11.06.2021 5 z 5

Po Třešničkách jsem se bála sestupné tendence téhle série, ale naštěstí se tak nestalo. Zákusek byl ještě o dost lepší než Banán. Tady nechyběly ani jiskřivé scény, ani humor. O ten se postaral především William a babička. Prostě velice dobrá oddechovka na jeden den :)

janebeauty9860
10.06.2021 5 z 5

Zasmála jsem se.

knihomolkaL
09.06.2021 4 z 5

Příběh se mi moc líbil, skvělý humor, skutečně jsem se moc pobavila. Nejlepší je prostě babička a William!

Evka3814
06.06.2021 5 z 5

Úlet...tak bych to asi nazvala. Předešlé díly byly praštěné, ale tento vede:-Neskutečná blbost ,ale pokaždé se u ní odreaguju a nachechtám. No a nejlepší je stejnak babča, co slovo to perla:)))
Doufám že se můžu těšit na pokračování;)

Kešu1981
28.05.2021 odpad!

Žíši...celá série je jako přihlížet bouračce!
Ještě než k ní dojedete, víte, že to bude tragédie, kterou prostě nechcete vidět, ale stejně koukáte, protože nejde odtrhnout oči. Prostě potřebujete vědět, li to, co jste si představovali jako tragédii odpovídá tomu, co se tam skutečně stalo...a tragédie to teda rozhodně je!

ZapisnikTerky
24.05.2021 2 z 5

Ach bože. Proč? Chtěla bych říct, že se dalšímu dílu vyhnu, ale myslím, že budu zase zvědavá, jestli autorka změnila svou klesající tendenci... Hrdinové jsou fajn, ale zbytek je moc a zároveň málo. Moc Williama a nepravděpodobných nelogičností (jak jinak říct slušně blbostí?) a málo humoru, zápletky a sexu... Chcete vědět víc? Jukněte do mojí recenze.

Mesicnililie
23.05.2021 2 z 5

Čekala jsem víc po předešlých dvou dílech, které byli úžasné, vtipné a plné erotiky.
Tady bylo trochu zklamání. Vtip aby se neřeklo. Děj bez zápletky nebo aspoň špetky tajemna co se bude dít. Takové nudné čtení.

Fani
23.05.2021 4 z 5

Konečně jsem se dočkala! A ikdyz za mě tohle byl malinko slabší díl, tak jsem se bavila . Šla jsen do te knihy s tim, ze to bude lehké a nenáročné čtení a také to tak bylo. Hlavní milostna zapletka byla asi nejslabsi ze všech tří dílů ale i tak jsen rada ze sem si ju poridila a precetla. Kromě nových hlavních hrdinů jsem se potkala zase i s těmi z předešlých dílů a bylo to super. Už te těším na další

Red-haired
18.05.2021 1 z 5

Na další díl této trošku bizarní série jsem se moc těšila, protože i přesto, že to není úplně geniální počtení, je to skvělá oddechová zábava. Hlavně předchozí díl Její třešničky si mě naprosto získal.

S politováním ale musím říct, že zákusek je průšvih.
Místo abych četla zábavný romantický příběh plný dvojsmyslů a pikantního humoru, jsem měla pocit, jako bych četla parodii a i z mých oblíbených postav z předchozích dílů se staly jakési trapné karikatury.

Hlavní zápletka je téměř nulová, takže i příběh jako takový se mi zdál zbytečný, to by ale tolik nevadilo, má se přece jednat jen o vtipnou oddechovku. Hlavní postavy Emily a Ryan jsou ale bohužel naprosto nezajímavé a ani postavy, které jsem si oblíbila v minulých dílech, knihu nezachraňovaly, spíš naopak.

William, který mě v banánu i třešničkách bavil svou kleptomanii a jistou dávkou ztřeštěnosti, šel v zákusku úplně přes čáru a stává se z něj nemyslící děcko, kterému chybí na krku jen bryndák. Babička, která byla skvělým zdrojem humoru v třešničkách, se nyní stává jen zdrojem náhodných výkřiků vulgarit (napadlo mě sem některé tyto útržky vypsat, ale asi se k tomu nebudu dobrovolně vracet).

Jediným světlým bodem příběhu je Emilyina nejlepší kamarádka Lilith, která mě moc bavila a občas zaperlil i Ryanův spolubydlící Steve.

Jen tak pro info: Pro ty, kteří knížku už četli, nebo číst budou – po scéně ve výtahu už u mě knížka ztratila veškeré naděje, že bych ji mohla brát vážně. Trocha absurdního humoru je jedna věc, ale aby postrádalo veškeré chování hrdinů jakýkoli smysl, tomu říkám prostě jen parodie.

Na obranu autorky musím podotknout, že je těžké určit, zda za některé nepovedené vtipy nemůže spíš překlad. Respektive je dost možné, že některé typicky americké hlášky do češtiny ani nelze přeložit tak, aby měly na čtenáře stejný efekt, ale posuzuji knihu v češtině a bohužel to u mě na víc než 1*/5* nebylo.

Tesla
17.05.2021 3 z 5

Na další díl jsem se moc těšila, co mě moc nebavilo byl William a babička. Skoro vše se točilo kolem nich. Nicméně pokud tohle pominu, lehká četba na jedno odpoledne.

MilackovaN
06.05.2021 5 z 5

Přečteno za pár hodin a musím říct, že s každým dalším dílem z této série je to lepší a lepší. Tento díl za mě překonal jak Banán, tak Třešničky. Ryan i Emily mi byli sympatičtí a skvěle se k sobě hodili. A ten konec... Ach... Upřímně, kdo by nechtěl zažít něco podobného?... Těším se na další díl :-) Co třeba Lilith a Steve?

ivetapl
05.05.2021 4 z 5

Tohle já můžu a miluju
První dvě kapitoly jsem měla problém se začíst a bála jsem se, že se to nerozjede.. Naštěstí se to rozjelo a já jsem opět nadšená Jo, už aby byl další díl! Tahle série určitě není pro každého (třeba @dufkova.simca ) Za zkoušku to ale určitě stojí.
Nemůžu říct, že to bylo lepší než třešničky, to asi ne.
V třešničkách jsem milovala Willa, tady už mě doháněl k šílenství. Sejmula bych ho .
Já tuhle sérii doporučuji

P-puma-
03.05.2021 1 z 5

Tohle bylo, ale fakt děsný. Uplne nesmyslná zápletka, setkání i situace.

janqa410
02.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Další díl a já si ho zase užila. Svižné, poutavě napsané, a ty vtipné debaty a hlášky, kdy jsem se opravdu řehtala, jako astmatický kůň, ty byly boží, dlouho jsem se u knihy tak upřímně nepobavila. Ryan, chudák s malým sebevědomím co se vztahů týká, mě okouzlil a Emily vlastně také. Patřili k sobě, od prvního setkání, jak taky jinak. Babička tomu zase dávala ten správný šmrnc, stejně tak jako ostatní, včetně nevrlé Lilith, kdykoli se v průběhu objevili a těší mě, že to všechno zase dobře dopadlo. Tvorbu Bloom mám moc ráda a už se těším na další kousky.

Domčik
01.05.2021

Dobrá oddechová pro pobavení, i když předchozí dva díly mi prisly mnohem lepší. U některých scén jsem se docela dobře bavila. I když teda ten závěr s letadlem mi přišel přitaženy za vlasy. Jsem ráda, že jsem přečetla, pobavilo to, ale čekala jsem od toho více.

bergle
01.05.2021 4 z 5

Kniha jeho zákusek opět nezklamala, ale abych pravdu řekla ani moc nepřekvapila. Mě se líbila, ale s porovnáním knih Jeho banán a Její třešničky zase musím dodat, že za mě asi nejslabší. Každopádně jsem se u ní bavila a několikrát jsem se i nahlas zasmála. Doporučuji jako oddechovku ;-).

NikolaSkop
28.04.2021 5 z 5

Stejne jako vsichni ostatni v komentarich. Jsem mela na zacatku celkem problem aby me to vubec chytlo. Ale pak se to rozjelo a scenky s Wiliemem? Ach muj boze, řechtám se jeste ted! :D :D To byla vazne sila,.. :D k pribehu? Nooo mohlo to bejt o neco lepsi ale rozhodne me to nezklamalo. Bylo to dle ocekavani! :) Tesim se moooc na dalsi 3 dily ze serie!! :)))

Papita
26.04.2021

Pět hvězdiček za humor, tři za příběh. Horko těžko jsem se prokousávala a najednou bum konec, nesmyslně rychle ukončené. Jako oddychovka dobré, ale a každým dílem jdou hvězdičky dolů....

ivetapl
26.04.2021 4 z 5

První dvě kapitoly jsem měla problém se začíst a bála jsem se, že se to nerozjede..Naštěstí se to rozjelo a já jsem opět nadšená . Jo, už aby byl další díl! Tahle série určitě není pro každého. Za zkoušku to ale určitě stojí.
Nemůžu říct, že to bylo lepší než třešničky, to asi ne.
V třešničkách jsem milovala Willa, tady už mě doháněl k šílenství . Sejmula bych ho
Já tuhle sérii doporučuji

georginaa
25.04.2021 4 z 5

Přiznám se, že ze začátku jsem se nedokázala začíst. Po sedmdesáti stránkách se to začalo trochu rozjíždět a konec byl zase pro změnu moc uspěchaný. Jak u této série je zvykem, mělo to opět úsměvné špičkování, chemickou nálož testosteronů a vygradovalo to rozmačkanými zákusky.

erotika

2020  66%Jeho banán