Jeho zákusek

Jeho zákusek
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 663 663

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

vera5841
08.08.2021 3 z 5

Po předchozích dílech jsem ani nečekala kdoví jakou literaturu. Ale jako odpočinková kniha na parný letní večer proč ne? Tento díl mě bavil o trošku více, než dva předchozí. Přišel mi takový reálnější, bez větších divností. Jen ta erotická část přijde doslova z ničeho nic a celý konec je takový uspěchaný a na sílu.

Jane.Ginger
04.08.2021 2 z 5

Ze série určitě nejslabší kniha. Některé postavy mi přišly hrozně nesympatické (například Lilith), dialogy a vtipy jsou místy opravdu slabé a celkově na mě příběh působí hrozně kýčovitě. Po Třešničkách a Banánu, které se mi fakt líbily, docela zklamání.

evik2710
31.07.2021 odpad!

Četla jsem všechny tři ale tato kniha mě neoslovila nic moc

helinkah
30.07.2021 odpad!

Tentokrát za mě ne. Knížka mě nějak nechytila, přečetla jsem ji jen proto, že jsem ležela na pláži a zabíjela čas čtením...Předchozí díly byly podstatně lepší.

lihate
29.07.2021 4 z 5

Myslím, že se Penelope Bloom povedlo sestavit celkem slušný panoptikum. William, Bruse, Steve, Lilith... I když plně doufám, že jeden z dalších dílů bude o ní.
Já si nemůžu pomoct, ale jako oddechovka je to prostě super. Už jsem si na cekej tým idiotů zvykla s prostě si je oblíbila. Každej je svůj, se svou úchylkou a svými problémy a dohromady se mi líbí. Není to nic, co by mě vystřelilo z trenek, ale dobře se to čte a je to vtipný. Příběh o Ryanovi a Emily byl sice trochu slabší, ale fajn. Celou dobu jsem čekala, kterej z nich ustoupí. A ten plán? Panebože... takhle to můžou vymyslet vážně jen tyhle postavy.

"Jsme pár k pohledání. Všechny moje vztahy zkrachovaly a ty nechceš, aby vydržel."

zuzca.h
26.07.2021 3 z 5

Moje první kniha od autorky. Jeho zákusek je lehká romantická knížka prostě taková klasická letní jednohubka. Knížka po které sáhnete když chcete něco u čeho si Váš mozek odpočine a víte, že to prostě dobře dopadne ať se děje co se děje.

Dellphi
21.07.2021 1 z 5

Tak tohle bylo opravdu slabé. Už od začátku knížky mě to nebavilo, ale pořád jsem čekala na zlepšení, nebo alespoň na nějakou zápletku, ale marně. Jednoduše řečeno to byla opravdu blbinka a kdybych se měla rozhodnout znovu, tak knihu nekupuju a rozhodně ji nečtu. Z této série se mi zatím líbila jen kniha jeho banán, ale u té zábava skončila. Ostatní knihy nebyly nic pro mě. Uvidíme, co dalšího autorka vymyslí a zda se jí podaří trochu zvednout laťku, zatím je to opravdu slabé. Takové to čtení vhodné do čekárny u doktora, na nádraží apod.

Jediné, co zachránilo tuto knihu od totálního propadáku je to, že se autorka nesnažila děj natahovat a že to, díky bohu, ukončila rychle. Tak snad další kniha bude lepší…

Tesset
19.07.2021 3 z 5

Tyhle knížky jsou takové psané romantické komedie. Určitě by bylo lepší, kdyby šla autorka trošku víc do hloubky a poznali jsme lépe postavy. Pár stránek navíc by prostě neuškodilo. Al jako jo, je to taková oddechovka, u které prostě člověk vypne.

Hatshepsut
11.07.2021 3 z 5

Ano, je to takové "prosté" čtení, ale já se pobavila. Je to krátká oddechovka, u které se zasmějete. Proč ne!

nicole1990
10.07.2021 3 z 5

První dva díly byli lepší. Neříkám,že to bylo špatné,ale nejvíc se mi líbil jeho banán. Je to to spíš taková oddechovka .

petusska01
08.07.2021 2 z 5

Naj pre mňa bol prvý diel. V druhom som sa nevedela vžiť s postavami. Tento tretí je relatívne v pohode, ale ušiel mi bez toho aby zanechal nejaký vážnejší dojem. Áno samozrejme, sú tam vtipné časti ale bohužiaľ je to asi tak všetko. Veľmi ľahká, rýchla oddychovka.

Petra38
30.06.2021 3 z 5

Prvni dva díly byli super. Zvlast William byl skvělý,což byl i v tomhle díle a proto mi tady NĚCO děsně chybělo. Říkala jsem si,jak je možné že má kniha vcelku nízké hodnocení. Už chápu a to myslím,že tři ☆ jsou od mě dost laskavé. Nedokázala jsem se dostatečně začíst ,vše šlo nějak kolem a najednou šup a byl konec...nezanechala zrovna dojem a bohužel myslím,že příští týden si nevybavim o co šlo. Doufám,že přístí kniha bude zaživnější...

EmEm19
26.06.2021 1 z 5

Za mě teda ne. Při sebelepší vůli fakt ne. Banán i Třešničky mě bavily, toto jsem přečetla ze zvyku. Nuda, místo vtipu mi přišla polovina scén spíše trapná. Na mě příliš moc Williama, který ve svém dílu exceloval a tady asi přišel o mozek. Dosud mě autorka bavila, ale Zákusek je velkým zklamáním. Někdy je méně více. Škoda.

Petriii
23.06.2021 3 z 5

No byl to horor dočíst to. Sem tam zdlouhavé, zbytečné... Ale bylo to vtipné a četla jsem už i horší knížky :D můj top z knihy:

„Je to ceremonie nadívání krůty po setmění.“
„Jako že si dáme zbytky v noci?“
„Ne, jako že tě nazvu krůtou a pak si to rozdáme. Krůta se nadije. Já poděkuju. A šmytec.“

johana3160
23.06.2021 2 z 5

U predchozich knih jsem se aspon zasmala, myslim, ale tentokrat to bylo hodne ploche. Autorcin styl psani se mi nastesti cte rychle, takze jsem nemela cas premyslet nad tim jaka je to nuda, nebo jak je to trapne…

AliceTief
21.06.2021 3 z 5

Souhlasím s předchozím názorem, 1.díl vede, tady mi některé scény přišli spíš trapné než vtipné, jediné u čeho jsem se bavila, byla závěrečné nahánění na letiště, kdy se jim to vůbec nepovedlo....

Ivuska.09
18.06.2021 3 z 5

První díl u mě stále vede, ten byl skvělý. Postavy Nataši a Bruce mi chybí a mám dojem, že jejich dialogy měly zkrátka větší jiskru. Je fajn, že se všechny páry objevují i v této knize. Nejslabší byl pro mě zatím druhý díl, tak uvidíme, jak se autorce bude dařit upoutat mou pozornost dál. Celou sérii doporučuji třeba na letní dovolenou - nenáročné a pohodové čtení.

narisa
17.06.2021 3 z 5

Tak nevím. První dva díly se mi opravdu moc líbily. Ale tady, u třetího dílu, jsem se nemohla začíst. Ano, občas to bylo vtipné, ale dost často to bylo hlavně trapné. Wiliam mi přišel skvělý ve svém díle, ale tady to bylo vážně přehnané. Ryan byl skvělý a Emily také, ale přišlo mi, že se spolu skoro neviděli, vlastně spolu ani moc nebyli. A to mi tedy velice chybělo. Chtělo to více se rozepsat o Ryanovi a Emily a méně o tom, co vyvádí postavy z předešlých dílů. Za mě velké zklamání.

lusitta05
15.06.2021 2 z 5

Málo vtipné,a miestami riadna nuda. Veľmi ma to neočarilo.

2688
12.06.2021 3 z 5

Každá hlavní mužská postava nemusí svůj charakter mít jako  ,,Bad Boy" a  Rayn   je jeho příklad to se mi líbilo odlišnost.
Četla jsem i předešlé díly a řekla bych že příběh Bruce a Williama byl lepší.... Zde jsem nezaznamenala tolik vtipných okamžiků,  výměnu ostrých a přesto úsměvných střetů hlavních hrdinů ...
Příběh byl suchý místama nudný a konec byl zrychlený . Je mi to líto protože námět byl vážně dobrý ale nějak postrádal to ,,Woow''

erotika

2020  66%Jeho banán