Obětovaná

Obětovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176992/obetovana-xrw-176992.jpg 4 39 10

Tajemná bruslařka se objevovala poblíž nového kancelářského komplexu denně přesně ve stejnou dobu a stejně přesně i mizela. Pro Tomáše i pro všechny jeho zaměstnance představovala nečekaný závan lidskosti v oněch moderních prostorách. Navíc z jejího rozevlátého pohybu sálal takový pocit volnosti, až se v Tomáši cosi probudilo. Začal přehodnocovat celý svůj dosavadní život a sám sebe se tázat po smyslu svého snažení. Setkal se s ní o pár let později, a to setkání pro ně oba znamenalo nový začátek, v nějž už ani jeden z nich nedoufal...... celý text

Palenka
14.02.2022 4 z 5

Milé, romantické, vtipné

Lofda
31.10.2020 3 z 5

Další příjemná knížka od paní Kubátové. Mám její romantické příběhy moc ráda, ani tentokrát nezklamala, i když trochu jsem si říkala, že je to opravdu vyprávění z červené knihovny a takhle "starosvětský" pár aby jeden pohledal.. Každopádně vyprávění z Alp paráda, všechny ty výlety jsem si prošla na mapách v mobilu a nemůžu se dočkat, až se svět zase vrátí do normálu a my se vypravíme do hor, možná třeba k jezeru Achensee.

Aknel26
27.10.2020 3 z 5

Navzdory hroznému názvu jedna z nejpříjemnějších knížek paní Kubátové. Moc se mi líbilo líčení sportovní dovolené v Alpách. I ty postavy působí jaksi reálněji.

JancaMia
15.07.2020 4 z 5

další z krásných pohádek

viki77
04.09.2019 4 z 5

Oddechové čtení

polly43
06.05.2019 4 z 5

Vždy ráda sáhnu po knize paní Kubátové,nikdy nezklame.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Nenáročná kniha, ale moc pěkná.

malen
08.10.2015 4 z 5

Milý romantický příběh, vtipné repliky. Trochu mi vadilo to pohádkové dělení postav na zlé a dobré, tedy aspoň mně to tak připadalo. Ale jako oddechovka dobré, někdy po autorce sáhnu znovu.

sabca
11.05.2014 4 z 5

Příběh Magdy a Tomáše se odvíjí od vzpomínek Magdy na své dětství a mládí, které nebylo nejlepší a turistického zájezdu do hor, kde se s Tomášem seznámila. Všechny romány této autorky jsou zajímavé a stojí za přečtení.

Táňa Kubátová
česká, 1958