O Štoplíkovi, kým do školy nechodil

O Štoplíkovi, kým do školy nechodil https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18076/bmid_o-stoplikovi-kym-do--18076.jpg 4 11 4

Prvý diel veselých príbehov korkového panáčika, ktorý svojou bezprostrednosťou očaril už celé generácie detí. Krok za krokom sa Štoplík zoznamuje nielen s deťmi, ale i so zvieratkami, kvetinkami, hračkami a zažíva také dobrodružstvá, až sa malému čitateľovi zatajuje dych. Štoplíka v námorníckej čiapke a modrých nohavičkách, kamaráta, ktorý sa zmestí aj do vrecka, si pritom poľahky môže urobiť každé dieťa samo. Stačí mať obyčajný korkový štoplík a farebný papier.... celý text

Lessana
27.06.2020 5 z 5

Štoplík, korkový panáčik je jednou z charakteristických knižných postáv (aj) môjho detstva. Nostalgia ako vyšitá, v tomto prípade v námorníckej čiapke a modrých nohaviciach :).

bamba
21.11.2018 5 z 5

málokedy mala kniha pre deti aj pekné ilustrácie - rada z neho čítam deťom naďalej. Vďaka červeným bodkám na chrbte knihy dá sa ľahko nájsť medzi ostatnými knihami.

freejazz
25.02.2018 5 z 5

ach, kde sú tie krásne časy, keď som bol majstrom sveta v kreslení Štoplíka. všetky moje spolužiačky ho mali v pamätníčku, mal som ho fakt premakaného:)
keď som neskôr spoznal osudy pani Ponickej a stretol sa s ňou naživo, bol som rád, že svojho Štoplíka napísala ešte pred perzekúciami.

Ivan F
11.10.2013 4 z 5

Ako dieťa som mal veľmi rád, keď mi mama čítala z tejto knihy. Krásne, detsky jednoduché príbehy malého Štoplíka si pamätám dodnes. Ach, kde sú tie sladké časy detstva.

pohádky pro děti

Hana Ponická