O líné holce

O líné holce https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129860/bmid_o-line-holce-63cc09bfbc620.jpg 5 26 26

simca9342
26.02.2024 5 z 5

Krátká pohádka o dívce Markétě, u které by mohl čtenář říct, že je o ničem, ale pointu má. Vypráví o holce, která je nejen neslušná ke svým mazlíčkům, ale jak uvidíte z ilustrací neuklízí. A to do takové míry, že se od ní rozhodli všichni odstěhovat. Chalupa taky. Jak to bylo s Markétou dále je asi jasné aneb nečekaná studená vodní lázeň dokáže zázraky :)

Knihomolka506
25.01.2024 5 z 5

Zmiňovaný dětský film sice neznám, ale knížka se mi líbila. Měla děj, ale ne nijak složitý. Líná holka, která kromě osobní hygieny zanedbává taky úklid pokoje.

marti7729
09.03.2023 5 z 5

Pekna knizka o male bordelarce uprimne jsem ji poridila kvůi mladsi dcerce, ktera obcas nechce uklizet. Misto toho, aby ji to motivovalo k uklidu, tak jsme se u knizky pekne pobavily

Len2očka
22.03.2019 5 z 5

Útlá knížečka,skvěle ilustrovaná,patřila mezi oblíbené první čtení našich dcer.

Viky007
17.06.2017 5 z 5

Mám pocit, že mi ji rodiče koupili hlavně z důvodu, že jsem byla děsný bordelář. Nejspíš doufali, že mě knížka donutí k nějaké aktivitě. Asi to moc nepomohlo. Ale příběh je to kouzelný :-).

bibi.r
24.11.2013 3 z 5

Chcete-li děti naučit mýt se, uklízet po sobě a pomáhat doma, tak je knížka dobrou volbou :).

ladyfromskye
03.07.2013 5 z 5

Další moje srdcovka, navíc je to příběh, který každého hezky poučí o tom, jak je důležité mít dobré srdce a stále pečovat o sebe a svět kolem nás.

pohádky česká literatura lenost

Autorovy knížky