O koníčku Sultánovi

O koníčku Sultánovi https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123539/o-konicku-sultanovi-123539.jpg 5 39 39

Kniha vyprávějící o přátelství a důvěře mezi malou školačkou, slepou klisnou Rayou a jejím hříbětem, hřebečkem Sultánem.

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Das Pferdemädchen , 1974

kukisevraci
16.11.2020 5 z 5

Tohle byla pro mě TA kniha, jedna z prvních, kterou jsem přečetla a také se k ní mnohokrát vracela, ale byla to ta knížka, po které jsem věděla, že chci číst víc a vidět více predstav ve své hlavě a poznat více příběhů. Nádherný příběh, ke kterému se člověk občas chce a musí vrátit.

Knihomolka506
30.05.2020 5 z 5

Krásný, dojemný a nostalgický příběh pro děti a jejich rodiče o životě jednoho asi nejznámějšího koníčka a soucitné pomoci od malého člověka, ale s velkým srdcem na pravém místě :-)

JancaMia
13.05.2019 5 z 5

srdcovka z dětství aneb pouto lásky mezi koněm a holčičkou

alena755222
03.05.2018 5 z 5

Nezapomenutelný příběh z mého dětství, plný lásky,pouta koně s děvčátkem a bolavého rozhodnutí v čase finanční krize, kdy si musí vybrat mládí a živost koně,nebo slepou věrnou klisnu.Dojme, rozpláče, pohladí...

pedroK
09.03.2018 5 z 5

V dětství jsem ji milovala a na to, že jsem čtení považovala za věc školní, takže nuda a hnus, tuto knihu jsem si v knihovně pujčovala opakovaně. Ikdyž byla trochu smutná, možná proto mě oslovila, že byla jaksi ze života..

Tebby
05.07.2017 5 z 5

Jedna z mých nejzamilovanějších knížek. Jako malá jsem ji četla častokrát. Teď jsem se k ní zase vrátila a pořád se mi líbí stejně. Knížka se čte velice snadno a díky překrásným ilustracím si může člověk více představit různé situace, které se v knížce odehrávají. Tuto knížku můžu všem vřele doporučit.

Nixa
05.01.2017 5 z 5

Oblíbená kniha mého dětství a vlastně si jí ráda přečtu i dnes. Určitě jí budu číst i svým dětem :-)

azertaaz
28.04.2016 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako malá milovala a vlastně jí mám ráda pořád.

Trpiska04
06.03.2016 5 z 5

Nejoblíbenější kniha mého dětství

PajaMaya
15.03.2015 5 z 5

Úchvatný a čistý příběh, v dětství byl mou nejoblíbenější knihou a stále zůstává srdcovou záležitostí. Neuvěřitelně silný zážitek - ať už pro malé děvčátko, které zbožňuje koně, nebo pro jakéhokoli člověka s citem pro přátelství!

marketa6595
25.11.2014 5 z 5

Tuhle knihu jsem jako malá zbožňovala, a dodnes je mou nejoblíbenější. Stále se k ní ráda vracím. Velice hezky a poutavě napsaná.

terybka
14.05.2012 5 z 5

Moje nejmilejší dětská knížka :) Hezky napsaná, milá a trochu smutná. Ráda si příběh přečtu i dnes.

koně pro děti od 7 let příběhy pro děti příběhy o koních

Alfred Wellm