O Guľkovi Bombuľkovi

O Guľkovi Bombuľkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493942/o-gulkovi-bombulkovi-Yo5-493942.jpg 4 16 5

Veselé a nápadité príhody prešibaného nezbedníka Guľka Bombuľka a jeho kamarátov. S doslovom autorky.

Miriam2017
03.12.2023 5 z 5

Niektoré príbehy sa zrodia a nikdy nepadnú do zabudnutia, stanú sa nesmrteľnými. A toto je jeden z nich.

tlllk
13.06.2023 5 z 5

tu je ten pocit že dávate ďeťom kúsok seba, svojho detstva, niečo čo večer zasadíte a dúfate v to najlepšie že to raz v nich sklíči. Vedľa tohto je raw pohanková kaša len fastfood.

Eeve
12.03.2021 5 z 5

Guľko Bombuľko, to je jedna z najnádhernejších rozprávkových postavičiek môjho, a verím, že nie len môjho detstva. Krásne, milé príbehy Bombuľka a jeho zvieracích kamarátov. Mala som aj väčšie, oveľa staršie vydanie, ale to sa častým "používaním" natoľko znehodnotilo a potrhalo, že už mu bohužiaľ nebolo záchrany. Túto malú knižočku si preto cením o to viac. To najkrajšie čítanie pre deti malé i väčšie.

Lessana
14.03.2018 4 z 5

Ach, Guľko Bombuľko! To je krásna spomienka na bezstarostné detstvo v obklopení kníh s našimi rozprávkami :).

bibi.r
03.05.2015 4 z 5

Milé počtení o dobrodružstvích jednoho kulatého klubíčka. A na konci návod, jak si takového Bambulína vyrobit :).

Kniha O Guľkovi Bombuľkovi je v