O Červenej Čiapočke, ktorá tancovala s vlkmi

O Červenej Čiapočke, ktorá tancovala s vlkmi https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237672/bmid_o-cervenej-ciapocke-ktora-tancovala-237672.jpg 4 18 18

Narodila sa knižka. Pre veľkých i malých. O veciach veľkých i malých. O tých malých, ktoré sú tu s nami od počiatku a predsa ich nevidíme. Také sú veľké... "Všetky veci na svete sú pokazené preto, lebo im nerozumieme. Nerozumieme tomu, kto sme, nerozumieme zemi, nerozumieme vode, nerozumieme stromom. Keby sme ich videli, počuli, chápali a cítili naozaj také, aké sú, nemáme tu žiadne problémy. Áno, a splynuli s nimi. To splynutie je vlastne chápanie", hovorí Oleg Šuk - autor ilustrácií a textov spolu zo Zuzanou Šukovou, ktorý vám krátko priblíži genézu knižočky s rovnomenným názvom O Červenej Čiapočke, ktorá tancovala s vlkmi. Je taká malá, že ju zjete na posedenie. Napriek tomu vás môže nasýtiť. Pretože v tom malom batôžku môžete nájsť celý svet. Potom už všetko závisí od vášho trávenia.... celý text

Novely Literatura slovenská Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Vienala

O červenej Čiapočke, ktorá tancovala s vlkmi

Ohnivka
14.02.2024 5 z 5

Nádherná knížka o tom, co je v životě důležité. Sděluje přesně to, co se snažím sdělit, když beru děti do přírody. Byla to spíš náhoda, že mi přistála v košíku, ale velmi šťastná náhoda. Řadím ji do knihovny vedle Malého prince.

Snakefinger
26.06.2023 3 z 5

Knížka přečtená za asi pět stanic v metru. Musím ocenit hezké obrázky a nenásilný příjemný příběh. Opravu v pohodě.

vlci

Autorovy knížky