Numerologie pro každého: Objevte svoji budoucnost, životní cíl i osud z data narození a jména https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509111/bmid_numerologie-pro-kazdeho-63c1704543f3e.png 4 5 1

Jednoduchý a srozumitelný průvodce numerologií, který vám pomůže pracovat s energiemi, které okolo vás proudí celý váš život. Naše jméno a datum narození nám můžou prozradit hodně o smyslu našeho života, a dokonce nám mohou pomoci činit důležitá rozhodnutí, která ovlivní naši budoucnost. Prostřednictvím numerologie snadno získáte odpověď na otázky. Zjistíte, jak: - odhalit, co je osudem a smyslem vašeho života, - předvídat a plánovat svou budoucnost, - objevit své silné stránky, slabiny i skrytý potenciál, - zvolit vhodnou kariéru, ideálního partnera nebo místo, kde vám bude nejlépe.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ekniha , Omega

Numerology: Discover Your Future, Life Purpose and Destiny from Your Birth Date and Name , 2015

Rochelka
05.01.2023 5 z 5

Hezky napsaný průvodce numerologii.

numerologie astrologie

Michelle Buchanan
novozélandská, 1969
2015  70%Praktická numerologie
2021  76%Numerologie pro každého: Objevte svoji budoucnost, životní cíl i osud z data narození a jména

Kniha Numerologie pro každého: Objevte svoji budoucnost, životní cíl i osud z data narození a jména je v