Návraty domů

Návraty domů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326123/bmid_navraty-domu-BZJ-326123.jpg 4 95 95

Nové začátky série

1. díl

Cassie Carterová si se svými sestrami byla v dětství velmi blízká, ale jistá nešťastná událost jejich pouta zpřetrhala a Cassie hned po střední škole od rodiny utekla, jen aby se vdala za nesprávného muže a zahodila těžce vydřená studia. Její rozhodnutí zlomí jejím rodičům srdce a ještě víc proti ní sestry zatvrdí... Nyní je jí jednatřicet, od manžela odchází a touží se s rodinou usmířit, ale to není vůbec snadné. Jednoho dne jí zavolá starší sestra Karen a Cassie po své šanci ke smíru skočí. Má se však ještě ke komu vracet?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Last One Home , 2015

jajinka111
16.05.2018 3 z 5

Oddychové , nenáročné čtení.

Terka18
16.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla oddychová, ale velice pěkná. Nic mi v ní nechybělo, hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Pro mě opravdu moc povedený příběh lásky.

evago
07.02.2018 4 z 5

příjemná oddychovka na klidné zimní večery

intelektuálka
03.02.2018 4 z 5

Pěkné oddychové čtení se šťastným koncem. O problémech v rodině a cestě k porozumění. O tom, že rodina by měla být kotviště...

Karolína52
15.12.2017 3 z 5

Příjemné a pohodové čtení v krásném balení.
Doporučuji.

rosalindaaa
01.11.2017 5 z 5

Taková milá pohodovka

kudrdlinka
19.08.2017 5 z 5

Mně se knížka moc líbila. Přesto že je to nenáročné čtení, kdy od začátku tušíte kam to asi bude směřovat, tak jsem si ji opravdu užila. Celý příběh byl zajímavý i téma sociální pomoci potřebným.
Před tím jsem četla knihu Osm a tam mi nebyl nikdo sympatický, ale tady snad všichni, a nejvíc asi malá Amiee. Takže jestli bude pokračování, tak se ráda ke všem vrátím.
A ta obálka je opravdu moc povedená.

jana9094
09.08.2017 3 z 5

Příjemný příběh pro večerní čtení před spaním.

tatafa
25.07.2017 5 z 5

Musím přiznat, že k této knize jsem se dostala především díky její krásné obálce a docela jsem se obávala příběhu, protože přeci jen autorka zvolila poměrně netypickou tematiku života ženy, která byla řadu let týrána. A jak to tak bývá, byla jsem velice příjemně překvapena.
Knížka dokázala vkusně propojit lehkou romantiku s citlivým tématem pozice týrané ženy. Je to tedy ideální kombinace příběhu, kdy si čtenář odpočine, ale zároveň se poučí, což se v knihách ne vždy podaří, ale tady se to autorce rozhodně podařilo. Kromě toho ukazuje také, že vztahy s rodinou se dají zničit lehce, ale náprava bývá náročná pro obě strany, což je bohužel věc velice reálná a bývá snad v každé rodině.

Toňula
22.07.2017 3 z 5

Příjemné prázdninové čtení, příběh není světoborný, ale vzhledem k mojí osobní potřebě číst něco milého s dobrým koncem dávám hvězdu navíc

mariva
10.07.2017 4 z 5

Pěkné a příjemné čtení, mnohem lepší, než jsem čekala. Zajímavý byl i způsob, kterým se v USA dostává pomoci těm, kteří jsou v nouzi. Nevím o tom, že by u nás fungovalo něco podobného.

alzbeta4340
21.06.2017 5 z 5

Hlavní linka románu je sourozenecký vztah tří dospělých sester. Je to samozřejmě beletristické zpracování, ale myslím že taková směs náklonnosti a rozčilení se objevuje v mnoha rodinách i v reálném životě. Od knihy jsem nic moc nečekala, ale velmi příjemně mě překvapila.

alnahu
15.06.2017 4 z 5

Pěkný román o sesterských poutech, které nezpřetrhal ani čas a po letech odloučení opět najdou k sobě cestu. Kniha se četla dobře a má opravdu krásnou obálku.

amelie.m
30.05.2017 5 z 5

Nijak převratné téma a přitom je s ní velmi příjemně. Potěšila :)

evasamankova
10.05.2017 4 z 5

Moc příjemná oddechovka, z níž sálá jemnost, vřelost a procítěnost.

zuzana2599
11.04.2017 4 z 5

Návraty domů je nenáročný společenský román pro chvíle příjemné pohody. Celý příběh je prosycen klidnou a jemnou atmosférou, plyne poklidně jako řeka, až do svého uspokojivého konce. Po strhujícím thilleru je to pro mě kniha, která zklidnila mé emoce a myšlenky :-)

Šárka5875
11.04.2017 4 z 5

Kniha mě na první pohled upoutala překrásnou obálkou. Musím říct, že mě dlouho žádná tolik neokouzlila. Naštěstí i obsah můžu pochválit. Čtení jsem si užila, rodinný román mě chytl za srdce. Neplyne nijak překotně, spíše v pomalejším tempu. Emotivní situace, která prožívala Cassie, jsem v jistých chvílích také prožívala se slzami v očích. Možná na konci se mi zdálo, že došlo „na všech frontách“ k jistým, pro někoho překvapujícím zvratům. Já už však tak trochu tušila, kam bude děj směřovat, protože nemůže být u nikoho vše jenom růžové. Konec není úplně definitivně uzavřený, protože jde o první díl série. Přesto bych řekla, že svým způsobem lze přečíst tuto knihu úplně samostatně. Já už se však na pokračování moc těším, určitě si ho přečtu. Knihu rozhodně doporučuji a chválím výbornou práci paní překladatelky.

Mischone
29.03.2017 3 z 5

Pohodové počtení, nádherná obálka a předvídatelný děj.. . Ale napsané je to moc pěkně, kniha jen tak na oddych s hrnkem čaje či kávy :)

Imor
27.03.2017 5 z 5

Koukala jsem po knize vydané v roce 2017, abych ji mohla zařadit do čtenářské výzvy a tato kniha mi padla do oka - její krásná obálka a slibovaný příběh. Tentokrát se výběr podařil - příběh krásný, moc pěkně napsáno, odpočinula jsem si a s tou knihou mi bylo prostě dobře :-)

Šánka
22.03.2017 4 z 5

Hezky napsaný román pro ženy, který mně zpříjemnil dva večery a dalo se u něj krásně vypnout a zrelaxovat.
O vztazích, sesterských poutech, nových začátcích a láskách. Prostě o tom, co má takový román pro ženy mít. Určitě to není čtení od kterého se nelze odtrhnout, ale je příjemné se k němu další den zase vrátit.
A už jsem dlouho nechválila obálku :-), tak tahle je moc povedená, a v tom altánku vidím všechny tři sestry......