Nové povídky o ženách

Nové povídky o ženách https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258992/bmid_nove-povidky-o-zenach-OQq-258992.jpg 3 42 42

Michal Viewegh přispěl dvěma rozvodovými povídkami. O uvadajících manželstvích píšou Petra Soukupová a Alice Nellis. Dvě kamarádky a jejich vztahy s muži jsou tématem povídky Jaroslava Rudiše…

aralka
18.09.2022 4 z 5

Povídky čtu jen výjimečně, ale někdy na ně jaksi dostanu chuť. Beru je jako takovou vizitku daného spisovatele, jestli se mám dál zabývat jeho tvorbou nebo to pro mě nemá cenu. Z této antologie mají podle mě největší hloubku a nejvíc mě zaujaly povídky od Alice Nellis a Marka Epsteina, jinak takový průměr :-) Je to čtení tak max. na 1 -2 hodinky.

Ester71
25.11.2020 4 z 5

Některé povídky mě zaujaly více, některé méně. Příjemně strávené odpoledne.

Frupet
15.06.2018 3 z 5

Povídky často nečtu. Asi nejvíce mě zaujala povídka Alice Nellis a především postava cvičitelky jógy. Ale asi to nebude kniha, ke které bych se potřebovala vracet nebo ji doporučovala kamarádkám. Prostě něco jako když si pustíte televizi k večeři a je vám jedno co zrovna dávají.

slesicka
25.06.2017 4 z 5

Milé povídky na jedno odpoledne :)

Alaglesia
30.01.2017 3 z 5

Super povídky, nejlepší jaké jsem z téhle série četla. každá měla něco do sebe. nejvíce se mi líbila povídka od Marka Epsteina a Alice Nellis. Povídky Viewegha byly nejslabší.

Crimble
27.07.2016 3 z 5

Docela dobrý čtivo na odpoledne k vodě. Nejlepší Rudiš, nejhorší asi Viewegh. Spokojenost převažuje.

janulka1310
22.01.2016 4 z 5

Klasické odpočinkové, příjemné čtení.

LajkaVonSputnik
16.01.2016 5 z 5

Jedna z těch lepších z edice. Nejvíce mě zaujaly povídky Kábrtové a Epsteina. Viewegha už bych vyměnila za jiného autora.

Hakl54
29.12.2015 5 z 5

Česká povídka opět nezklamala. Viewegh se se svým Oskarem sice již trochu opakuje, ale vynahradily to příběhy od Soukupové, Rudiše, zajímavý konec od Kábrtové apod.. Na cesty ideální nenáročné počtení.