Nora

Nora https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323636/bmid_nora-86F-323636.jpg 4 13 5

Před lety rozkopnuté puzzle vyvolává otázky. Tak svíravé, že by bylo možná lepší nechat skládačku už navždy nedostavěnou. Jenže Kristýna teď našla jeden z chybějících dílků. A tak pátrá dál a slepuje obraz svého dospívání vzpomínkami, které se na ni valí ze všech koutů. Příběh jedné obyčejné rodiny a dvou dávných kamarádek, které se sobě ztratily. Mnohem dál než do Norska. Anebo kamkoliv jinam...... celý text

helusa2
23.03.2023 4 z 5

Nejvýstižnější mi přijde hodnocení: Ze života Mnoho perfektně popsaných zcela běžných situací, které všichni dobře známe - na nich vystavěn neobvyklý příběh přátelství i partnerského vztahu.
Jen ten závěr musím ještě trošku přežvýkat ;-)

Martina410
11.08.2019 5 z 5

Na knihu jsem narazila nahodou ve vyprodeji u Dobrovskyho a hodne mile me prekvapila. Tento zanr me hrozne bavi a stranky ubihaly bohuzel az moc rychle. Skvela knizka.

verapera
08.03.2017 5 z 5

Kniha se mi velice líbila - je napínavá, vtipná, výstižná i dojemná - prostě ze života.

koralkydnu
16.02.2017

knížka se mi líbila:-)

anunulinka
25.01.2017 4 z 5

Knížka stojí za přečtení, překvapilo mě, jak je štíhlá. Ze začátku mi chviličku trvalo, než jsem se začetla, ale potom to šlo samo. Hlavní hrdinka je sympatická a děj jako ze života.