Nenávist až za hrob

Nenávist až za hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148796/bmid_nenavist-az-za-hrob-PCO-148796.jpg 4 476 57

Noční lovci série

Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max. K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

At Grave's End , 2011

Kaka.cs
14.09.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila, tak jako předešlé dvě. Bylo v ní plno akce, ale i trochu romantiky.

angelbooks
20.08.2014 5 z 5

Páni... Tohle slovo mě napadá, potom co jsem přečetla tento díl.
3.díl z úžasné série je stejně skvělý jako předchozí dva díly :).
U knihy jsem se kolikrát dost zasmála :D. Hodně mě překvapila Catina matka :D. To byla sranda... :D A na začátku co Bones řekl Justýně tu novinu :D
Už se těším na další díl.
Vřele doporučuji :)

Kosmik
18.07.2014 5 z 5

Výborné pokračování série

Gwendolyn
13.07.2014 5 z 5

Tohle byl naprosto fantastický díl!!! Moc jsem se nasmála.

snilek.holka
28.03.2014 4 z 5

Knihu jsem měla přečtenou dřív, než jak se tady ukáže. Neměla jsem čas na internet.
A ted ke knize. Musím uznat, že s každým dílem jsem okouzlenějším tímto světem. Cat a jejím humorem Bonesem. Prostě co víc dodat. Určitě by se nějaká ta chybička našla ale proč v tom víc štourat?

janno69
02.03.2014 5 z 5

Skvělé čtení....

Saffron
18.01.2014 3 z 5

Oproti druhému dílu to bylo zase trochu lepší, i když zatahovat do toho všeho chudáka Vlada? Vážně?

Lira
25.12.2013 3 z 5

Jak už jde čas, tak se série podle mého trochu horší. Nápad je dobrý, ale často mě zaráželo chování Cat. Také nejsem zrovna na příběhy, kde jsou hl. hrdinové manželé (i myšleno jen manželství mezi upíry).

Wahlker
16.10.2013 5 z 5

Aj ďalší diel bol dobrý a na konci prvého som sa bála, že to pôjde k horšiemu. Nestalo sa. Táto séria má niečo do seba. Teším sa na štvrtý diel.

Nel-ly
15.10.2013 2 z 5

čte se to skvěle, to určitě, ale... znovu jsou tu nelogické situace, znovu se tu zbytečně moc mluví, znovu to všechno řeší Cat, která opět dokazuje, že má inteligenci houpacího koně a celkově je to spíš takovej průměr... ale kvalitní český překlad potěšil :)

Janičta
10.10.2013 4 z 5

Další dobrý díl :-)
Svižné, zábavné čtení.

monz
23.09.2013 5 z 5

Série mě stále baví. Líbí se mi, že i nadále zůstávájí oba ve vztahu i v jednání s ostatními sami sebou a Cat je pořád stejně držkatá. Je mi nesmírně sympatické, že v téhle knize nejde o naivní malou princeznu, ale když jí ten její na...., tak mu to dá prostě sežrat :-) A stejně to platí i pro všechny ostatní- přítel / nepřítel. Připomíná mi mě :-D

Iworri
26.08.2013 5 z 5

Tak tento díl je prostě báječnej ! Ještě lepší než dvojka. Na úkor vynucených situací, které Cate musí řešit, se mi dostávalo méně erotických scén, které stále popisuje autorka velice důvěryhodně, mě dostala ještě jedna pasáž, která byla i pro mě dost tragická v tu chvíli. Autorce jsem celý děj knížky žrala i s navyjákem, skvěle popsala události a pocity a díky tomu jsem se vcítila do celé role Cate. Tuhle sérii prostě zbožňuju !

JajaAP
21.08.2013 5 z 5

Jedním slovem úžasné. Není nic, co by se mi na knize nelíbilo. Od první do poslední stránky čtená jedním dechem, nešlo jí odložit. Byla neuvěžitelně napínavá, až jsem si říkala, jestli nemůže mít Cat a Bones aspoň trošku klidu a jedna část knihy byla velmi smutná. Už se těším na pokračování.

FreedoomKate
04.07.2013 5 z 5

děj je stáe napínavý, styl psaní je super, ale jednička byla nejlepší :)

Enefersis
18.05.2013 5 z 5

Stejně super jako předchozí díly (i když pokud bych si měla vybrat, nejvíc u mě vede jednička). Autorčin styl psaní plný černo-vulgárního humoru mi absolutně sedl, Cat a Bones jsou skvělá dvojka a vůbec je tam takové to "něco", co dělá mé oblíbené knihy oblíbenými. Těším se na další díl:)

ciniminisek
20.02.2013 5 z 5

Tento díl je dle mého, zatím nejlepší. Ale... musím říct, že konec mě trošku zklamal. Bylo to zbytečně useknuté. Celý díl se za něčím honí, lidi přicházejí o životy a ono, je to nakonec velmi jednoduché. To nemění nic na tom, že na další díl, se velmi těším. Už jen, zda se stane ta velká událost.

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Nenávist až za hrob je v