Nenávist až za hrob

Nenávist až za hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148796/bmid_nenavist-az-za-hrob-PCO-148796.jpg 4 476 57

Noční lovci série

Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max. K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

At Grave's End , 2011

venacava
18.01.2017 2 z 5

POZOR SPOILER!
Jediné zklamání cítím v tom, že se Bones vrátil, já sama bych už pomrkávala po Vladovi ... s ním by byla určitě legrace :)

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

witchersbitch
04.01.2017 4 z 5

moc mi nenadchlo, i když to bylo čtivé - čtvrtá hvězdička jen a jen za Doca :-D zkusím ale i další díl...

petra4080
05.10.2016 3 z 5

Každý díl je ještě lepší než ten předchozí. Super.

Ewik
15.08.2016 5 z 5

Dramatičtější, drsnější, krvavější a mnohem napínavější. Schyluje se k válce, staré křivdy vyplouvají na povrch, nejistota je děsivá a nikomu se nedá věřit.
Skvělé čtení, plné nových postav, nečekaných zvratů a spousta akce. Opět jsem naprosto spokojená a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

renefer
15.07.2016 5 z 5

Tahle série nemá chybu, žádný díl nevybočuje z řady, všechny jsou napínavé, dobrodružné, smrtící a romantické. Konec byl předvídatelný, i když jsem za tím čekala spíš Patru než "zvláštní schopnosti".

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Opět plný počet bodů. Její otec je teda..... :D Ale díky tomu to mělo říz, hlavně ten konec :)

cukrovka
29.03.2016 5 z 5

Opět skvělé čtení. Stále hodně akce a více informací a světě upírů a jejich schopnostech. Tuto sérii mohu jen doporučit.

ElenRiannon
20.03.2016 2 z 5

U třetího dílu jsem skončila a víc jsem přečíst nezvládla. Zdálo se mi to pořád dokola a málo promyšlené. Nejlépe by bylo, kdyby autorka napsala jen jeden díl. Nebylo potřeba pokračovat dál :) (Už jen názvy všech knih mě iritují)

šneki
28.02.2016 4 z 5

Ačkoli jsem se v jednu chvíli naprosto ztratila v ději, tak knížka se mi líbila, mohlo by to být klidně zakončení série...
SPOILERY!
Ale jelikož série pokračuje, tak si myslím, že to s Patrou mohla dotáhnout trochu dál, přece jen si myslím, že ten konec byl uspěchaný.

Jolča1
16.07.2015 5 z 5

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

NicaCola
21.06.2015

Opět super díl, který nezklamal :) Kvůli státnicím jsem jej četla déle, než jsem zamýšlela, ale i tak super :)

ElisR1
31.03.2015 5 z 5

Opět výborný díl skvělé série. Doporučuji.

shey
11.02.2015 5 z 5

Z téhle série jsem opravdu nadšená! Opravu zde nic nechybí - akce, napětí i romantika a konečně hrdinka, která má jasno a půl knihy se neprobírá svými city....jdu na další díl ;-)

deedulka
08.01.2015 5 z 5

Cat je prostě super žena a Bones sexy ochránce. :) Kniha je plná akce, napětí i trochy erotiky a romantiky. V díle mne překvapila matka Cat, kde najednou obrátila o 180 stupňů a začala se chovat odvážněji a otevřeněji vůči nelidským kamarádům své dcery. Až mi to přišlo trochu nereálné. Ale budiž. Každopádně se těším na další díly, co si na nás autorka připravila. :)

(K)Belík
21.12.2014 5 z 5

Co bych k tomu napsala, tuhle sérii prostě miluju a zatím mě žádný díl nezklamal... :)

Annie1999
26.11.2014 4 z 5

Třetí díl mě utvrdil v přesvědčení, že knihy mi připomínají sérii Anity Blake od Laurell K. Hamilton.
Obě jsou lovkyně upírů. Obě jsou smrtelné (více méně). Obě milují upíra. Obě se setkávají se smrtí, obě pracují pro policii, obě trestají vrahy. A obě série zbožňuju.
Jeaniene Frost je úžasná spisovatelka. Hlavní hrdinové jsou skvělí, mají i špatné stránky, což je realistické, a tak to mám ráda. A (díkybohu) v knize nejsou ty (pro mě) iritující milostné trojúhelníky (respektive jsou, ale od začátku je jasné, koho si Cat vybere).
Jediné, co mě trochu vyvádí z míry, je to, jak po Cat každý jede. Chápu, vyzařuje tu svou auru, co přitahuje upíry, ale i obyčejní smrtelníci se do ní, řekněme, zamilují :D Na druhou stranu, tohle je opravdu drobné negativum... A mé krvelačné já je spokojené kompenzací v podobě množství mrtvol :D
Knihy od Frost jsou oddechová četba, ve které najdu prostě vše, co potřebuju - akci, napětí, dobrodružství, romantiku (ok, ona je to spíš erotika :D), humor. Těším se, až se dostanu k dalším dílům a hlavně k První rudé kapce, protože Denise i Charlese mám fakt ráda :)

muchomurka
09.10.2014 4 z 5

(Obsahuje spoilery).
Oproti předchozím dílům byl tenhle ze začátku takový mdlejší. Od poloviny se to zlepšovala a knihu jsem začala hltat a nemohla se odtrhnout.
Co se mi fakt líbilo, bylo to, že když se Cat a Bones pohádali, tak to neskončilo takovým tím způsobem, že ho odmítá, přestože ho miluje a celou knížku se to řeší, než si konečně promluví. Jsem ráda, že to brala tak, že se sice pohádali, musí oba chvilku vychladnout, ale pak si to vyříkají a jsou spolu. Když jsem tu hádku četla, fakt jsem se děsila zbytku knihy, naštěstí zbytečně.
Opět se mi líbil humor a odlehčená stránka příběhu, i když jí bylo míň, než mi bylo milé, tohle zde opravdu ve větší míře chybí, o to byly ty předchozí díly mnohem lepší. To špičkování, popichování... Doufám, že se to ještě vrátí.
A co mě tedy ještě překvapilo bylo, že se pořád řešilo, jak to udělat, aby zneškodnili Patru a pak to šlo tak jednoduše. "Šup šup" a bylo po ní. To to jako nevěděli dřív, že Mencheres by to mohl umět taky? He? Nevadí, i tak to naštěstí nebylo příliš natahované. Avšak takhle série je, i přes všechny chybky, stále fakt suprová a těším se na další díl.

Beni
23.09.2014 5 z 5

Tak tuhle sérii prostě miluju... nemohu čekat, prostě se jdu pustit okamžitě do dalšího dílu! Doufám, že spisovatelka píše nějaké další knihy, u kterých nebudu moct přestat!!!

POZOR SPOILERY!
Randyho je mi samozřejmě strašně líto, ale jelikož jsem četla anotaci ke knize První rudá kapka, tak to, co se mu stalo, tak asi muselo být. A nemohu se dočkat až si přečtu První rudá kapka...

Betnka81
21.09.2014 5 z 5

Tato kniha se mi líbila , tak jako minulé díly a mc se těším na další knihu :D

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Nenávist až za hrob je v