Nikdy nevíš

Nikdy nevíš https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142101/bmid_nikdy-nevis-Jn4-142101.jpg 4 214 62

Po úspěchu psychologického thrilleru Stále nezvěstná přichází jeho autorka s dalším mrazivým příběhem. Sára Gallagherová touží celý život po jediném – dozvědět se něco o svých biologických rodičích. Po letech se jí konečně podaří dostat se jim na stopu, to, co zjistí, však nečekala ani v nejhorších snech. Matka jako jediná oběť sériového vraha, která mu dokázala uniknout. A otec? Co když v Sářiných žilách koluje krev zločince? Zločince, který o existenci své dcery, potažmo vnučky, dosud neměl ani tušení? Od toho okamžiku už Sara nepátrá, ale utíká – před minulostí, zvědavostí veřejnosti i senzacechtivými novináři…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Never knowing , 2010

Lucka385
04.08.2014 5 z 5

Po Stále nezvěstná jsem si pečlivě hlídala, kdy vyjde další kniha od této spisovatelky. A ani tentokrát mě nezklamala. Kniha je skvěle napsaná, napínavá, čtivá a poutavá. Konec skvělý, měl spád a celá kniha děj. Jen tak dál....

bookcase
25.06.2014 5 z 5

Dost dobrý psychothriller, jak jsem se do něho zabrala, nemohla jsem přestat číst..

bookcase
25.06.2014 5 z 5

Hanin
02.04.2014 3 z 5

Jsou příběhy, do kterých se snadno vžívám. Kniha Nikdy nevíš mezi ně bohužel nepatří...
Pro mě hodně těžko uvěřitelná zápletka, ale zkusím dát Ch. Stevens ještě šanci:-.
Její Stále nezvěstná se mi naopak líbila hodně, uvidíme tedy.

Šárka5875
22.03.2014 5 z 5

Právě jsem dočetla.Skvělý psychothriller.Polapí Vás a pustí až s poslední stránkou.Jen ten konec mě trošku rozhodil,ale i tak dávám plný počet hvězdiček.Perfektně popsaná psychika hl.hrdinky,člověk se do ní dokázal úplně vžít.Vřele doporučuji.

Jia
12.02.2014 5 z 5

Tak to já rozpačitá nejsem :-). Mně se knížka moc líbila, ještě o chlup víc než Stále nezvěstná. Taky se těším na třetí díl a doufám, že Chevy píše pilně dál :-)

Pro úplnost dodávám, že se vyjadřuji k českému vydání s názvem Nikdy nevíš, slovenský překlad neznám.

aneleh18
11.02.2014 3 z 5

Chápu určitou rozpačitost některých hodnotících čtenářů, protože sama nedokážu dost dobře vyjádřit moje pocity po přečtení. Asi to musím nechat uležet. Takže pro tuto chvíli jednoduše - 3 hvězdy.

Katuska88
20.01.2014 4 z 5

Z téhle knihy jsem trošku rozpačitá. Autorka hodně dává do popředí psychiku hlavní hrdinky. Děj je napínavý, forma velice čtivá. Obecně z ní mám kladný dojem,
ale hodně jsem kolísala mezi kapitolami a na dlouhou dobu nechala ležel ladem. Ani nevím, čím je to přesně způsobeno.
Jednou jsem ji přečetla, ale nevím, jestli se k ní do budoucna někdy vrátím, to si nemyslím. Ale autorka mne docela zaujala, takže si přečtu i další knihy.

marty77
08.01.2014 5 z 5

Prvni kniha od teto autorky a musim rict,ze bomba.Uz se tesim na unor,kdy ma vyjit nova kniha.

Mozkovna
27.12.2013 5 z 5

Na téhle knížce jsem žrala všechno. Styl psaní, příběh, postavy - prostě všechno. Četla jsem vždy, když byla příležitost - i o vyučování - a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Líbilo se mi, jakým způsobem je kniha psaná. Vůbec mi nevadilo, že jsem u některých věcí věděla, jak dopadnou - konec to vyřešil. Pro mě to byl celkem šok :D

P.ary
11.10.2013 5 z 5

Super, ale teď si musím přečíst nějakou knížku, kde si neokoušu všechny nehty...

jaja64646460
06.10.2013 5 z 5

Nádherně napsaná kniha, strhující děj a umě rozebrané a popsané psychické rozpoložení hlavní hrdinky. Kniha se mi moc líbila a vůbec nevadí, že jsem jí četla ještě před knihou "Stále nezvěstná", do které se pouštím nyní.Rozhodně doporučuji.

Lucka385
03.09.2013 5 z 5

Izu
22.07.2013 3 z 5

Kniha měla dobrý spád i poněkud neotřelou hrdinku,co mi ale vadilo byly některé věty nebo myšlenky jako by to psala puberťačka.Proto dávám tři hvězdy.

Valentine
07.07.2013 4 z 5

Čtivé, neotřelé, napínavé. Rozhodně doporučuji, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Kratičké části zabývající se konverzací hlavní hrdinky se svou psychiatričkou, které se vyskytují na můj vkus až příliš často, ačkoli po pár kapitolách se je naučíte efektivně přeskakovat, mě sice úplně nebavily, ale co už. Na kvalitě výrazně ubírají jen v části s vyvrcholením děje.

mysiacik
19.06.2013 3 z 5

Priemer, prečítať sa to dalo, ale celkom ma to chvíľami aj bavilo, ale ku knihe sa vracať nebudem :(

evasamankova
23.05.2013 5 z 5

Pro mě byla tato kniha "pecka". Velice čtivá, líbil se mi autorčin styl vyprávění. Čtení jsem si užívala. Bavilo mě to od první do poslední stránky. Konec byl velmi překvapivý. Řekla bych, kdo je bez viny a kdo je vlastně horší?! Zajímavé se nad tím zamyslet. Velmi se mi líbilo vykreslení psychiky hlavní hrdinky. Hodně přesvědčivé. Za sebe mohu jen vřele doporučit.

mysterygirl
02.03.2013 5 z 5

Souhlasím s NEri..je to po dlouhé době kniha, která mě bavila od začátku do konce a pořád jsme četla a četla.Proto dávám plný počet.

pindorova
27.02.2013 4 z 5

Kniha poměrně dobrá, ovšem duševní výlevy Sáry u psiatričky mě poněkud nudily.

valovapeta
23.02.2013 3 z 5

dávám tři hvězdičky, na mě moc zdlouhavé, a souhlas s jasmínou, pořádně jsem se začetla až v půlce knihy, ale jo, dalo se to přečíst...

sérioví vrazi

Chevy Stevens (p)