Temná zima

Temná zima https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/8424/bmid_temna-zima-2mH-8424.jpg 4 24 3

Nick Stone série

Agent pro zvláštní úkoly, který je nasazován k akcím, o nichž nechce nic vědět vláda, protože lidské cíle jsou v nich určeny k likvidaci, by neměl mít rodinu ani přátele. S nimi je vydíratelný. Má se spoléhat jen na sebe a parťáka, a i od něj si má udržovat odstup. Nick Stone to ví. Jenže problém nastává ve chvíli, když se váš parťák jmenuje Suzy a je to pohledná holka. A když jste navíc opatrovníkem dcery dávného kamaráda, jíž rodinu vyvraždili před očima, je to pro agenta dost smrtelná kombinace. A to se taky ukáže, když zpravodajci zjistí, že teroristická skupina má k dispozici virus plicního moru, proti kterému je dýmějový mor decimující středověkou Evropu lehká chřipka. Stone, který se Suzy rezidenci teroristů odhalil, musí za každou cenu zabránit vypuknutí smrtící epidemie. Ale bude muset zaplatit i smrtí těch, které miluje? Temné pohnutky, temné cíle. Morový virus - Temná zima.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Dark Winter , 2003

jan7760
23.09.2021 5 z 5

McNab opat nesklamal, sice na zaciatku sa to trochu vlieklo, ale potom dej nabral rychly spad az do konca. Z autorovho pisania je citit, ze vie, o com pise, to sa musi nechat.

Lesewurm
28.12.2020

Tuto knížku jsme četla letos v létě 2020. Číst ji ve stejnou dobu o rok dříve, možná bych jich tolik nehltala. Ale já si nejprve přečetla rozhorovy s autorem, vydané pod názvem Psychopatův průvodce na cestě k úspěchu a jeho Temnou zimu jsem navíc pod dojmy z pandemie vnímala úplně jinak. Zaprvé, je potřeba vědět, že Andy McNab si do svých knih promítá své vlastní zážitky. Zadruhé, vzhledem k tomu, že věci, které popisuje, sám ve skutečnosti také dělal a dělat umí, obdivuji jeho detailní popis situací, který čtenáře doslova pohltí a vpraví do děje téměř jako nezávislého účastníka. McNab víc, o čem píše a dělá to dobře. I s překladem jsem byla téměř bezezbytku spokojená. Knížku mohu doporučit, zejména v tuto dobu by mohla k lidem dost promluvit.

dlabikk
25.09.2018 2 z 5

Vybráno do čtenářské výzvy. Na mě moc dlouhá. Příběh mě také moc nebavil.