Láskou zlomená

Láskou zlomená https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520469/bmid_laskou-zlomena-Plg-520469.jpg 4 11 3

Láska je mnohokrát vystavená poriadne tvrdým skúškam. Vzťah Olivie a Willa je toho príkladom. Ich stretnutie po rokoch nedopadlo práve najlepšie. Olivia sa cíti podvedená a oklamaná. Verila, že si ju láska konečne našla, no ostali jej iba oči pre plač. Nič však nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Will sa Olivie nemieni vzdať bez boja a aj po rokoch odlúčenia vie, ako obmäkčiť jej srdce. Aj napriek bolestnej minulosti a nejasnej budúcnosti sa za pravú lásku oplatí bojovať. Veď práve láska je ten najsilnejší cit, ktorý všetko prekoná. Alebo nie?... celý text

Stanislava27
01.04.2024 5 z 5

Ahojte

I'm back, správne som späť a viete s akou recenziou? No predsa pokračovaním príbehu Olivie a Willa...

Autorka má teda riadny zmysel pre humor, keď prvú časť Nič ma nezlomí ukončila, tým, že.... Wauu, čože? Hmmm? ...

Som nesmierne vďačná, že ku knižočkám od autorky som sa mohla dostať vďaka štafetke, v ktorej boli obe časti, priznám sa, že by ma asi picklo keby som musela čakať na pokračovanie príbehu.

Pri čítaní tejto 2.časti som mala pocit, že autorka do nej vložila ešte viac napätia, emócií, tajomstiev. ... Takže ak ste ju ešte náhodou nečítali, máte sa na čo tešiť.

A viete čo je ešte na knižočkách okrem samotného príbehu super? No predsa obálky, sú nádherné...

A určite si nenechám ujsť ani autorkinu najnovšiu knižočku Klamárka (Bestseler 2023)

recenzienika657
08.02.2024 4 z 5

#laskouzlomena @veronika.feckova.autorka @nasevojsko @nase.rodina

Láskou zlomená je pokračovanie príbehu Nič ma nezlomí. Kde v prvej časti som sa až tak nebavila, nahliadali sme do minulosti, tak v Láske zlomena sa autorka zamerala na vzťah, ktorí si začali pestovať Will a Liv. Aaaa tajomstvá sa odhaľujú.

Táto časť sa mi páčila o poznanie viac a vidieť, že autorka sa posunula. Postavy toľko nefňukali aj keď som zachytila protiklady ako keď ja nevládzem a som silná. Niečo v tom duchu. Viete, že u mňa je pozitívum krátke kapitoly... Aj vďaka nim sa príbeh číta rýchlo a s ľahkosťou. Oba príbehy majú niečo vyše 300 strán, ale vôbec sa ich nemusíte zľahnúť, pretože to máte raz dva prečítané.

Páči sa mi kde autorka umiestnila príbeh a môžem a aj musím povedať, že som si všetky časti vedela živo predstaviť. Tam by som pokračovala aj nabudúce...príbeh niekde v teple, bazén atď. Rada by som si prečítala niečo vtipnejšie čo mi tu chýbalo. Pasáže kde sa doťahovali ma bavili a rada by som ich mala viac.

Škoda, že sa uzavreli vzťahy Sum, Anne... Chcela by som si prečítať ich samostatné príbehy.

#recenzianika #vztahy #detskydomov #tajomstvaminulosti #autorskastafeta #veronikafeckova #bookstagramsk #book #booklover

Majka1979
26.11.2023 5 z 5

A aj druhá časť je za mnou, je to naozaj nádherný príbeh a som veľmi rada, že som si ho mohla prečítať.
Ako sa vyvinie priateľstvo medzi Olíviou a Willom? Čo všetko odhalí on, či náhoda? Kto sa v ich živote objaví? Dobehne Olíviu minulosť alebo sa s ňou naučí žiť a uzamkne ju niekde v podvedomí a bude pozerať do prítomnosti a budúcnosti?
Dá šancu láske pred strachom? Aký je Will? Je to naozaj ten chlapec, ktorého poznala ešte ako mladé dievča? Alebo sa až príliš zmenil?
Všetko toto a ešte oveľa viac sa dozviete, ak si prečítate tento naozaj veľmi zaujímavý príbeh

2022  88%Nič ma nezlomí
2023  84%Láskou zlomená