Nezábudka a Divozel

Nezábudka a Divozel
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414328/bmid_nezabudka-a-divozel-FQ1-414328.jpg 5 2 2

Nechajte sa vtiahnuť do prostredia plného zvierat obklopených prírodou. Prežite s deťmi nezabudnuteľné chvíle nielen spoločným čítaním príbehov, ale aj učením sa niečoho nového. Odpútajte sa od displejov a skúmajte spoločne okolitý svet a krásy v ňom ukryté. Pevne verím, že knižka bude prínosom nielen pre deti, ale aj pre Vás - sprievodcov príbehom :) Deti sa v edukatívnom príbehu naučia napríklad: -ako dlho sa rozkladajú odpadky -základy triedenia odpadkov -čo je to vlastne tá recyklácia -ako spraviť kŕmidlo pre vtáčiky -prečo nemáme nič vylievať do jazier -prečo po opekaní treba poriadne uhasiť ohnisko -ako sa označujú vajíčka, ktoré znášajú sliepky, a ktoré si kupujeme v obchode -že všetko, čo si prinesieme so sebou do lesa, si máme aj odniesť -čo za rastliny sú Divozel a Nezábudka, podľa ktorých sú pomenovaní hlavní hrdinovia... celý text

Karcoolka2210
31.07.2020 5 z 5

Podľa mňa super kniha pre deti o tom, čo robiť s odpadom, ako ho triediť, do ktorého koša dávať a ako sa starať o našu planétu. Deťom v škôlke sa veľmi páčila. Odporúčam :)

ElizabethB
03.08.2019 4 z 5

Krásna knižka pre deti, ktorá je pekne ilustrovaná, má príjemný príbeh a ešte k tomu je poučná. Palec hore. :)

2017  100%Nakresli si příběh
2019  90%Zábudlivé Ginko