Než tě nechám jít

Než tě nechám jít https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520930/bmid_nez-te-necham-jit-6tc-520930.jpg 4 20 4

Jejich láska měla trvat navždy. Když ale život začal zasazovat jejich vztahu ránu za ranou, Yasmen a Josiah Wadeovi zjistili, že láska sama o sobě nemůže vyřešit všechno. Ani zachránit jejich manželství. Yasmen nebyla připravená na to, jak se jí život rozpadne pod rukama, ale konečně se opět začíná radovat. S Josiahem našli nový rytmus a společně se starají o své děti i prosperující podnik. Přesto je to k sobě stále táhne jako dva magnety, což vyvolává otázku, zda jsou opravdu připraveni nechat toho druhého jít. Jeden ukradený polibek vede k dalšímu a pak k dalším. Je to žhavé! Je to zakázané. Vše je pohádkové – dokud se neotevřou staré rány. Je příliš pozdě na nalezení jejich navždy? Nebo bude druhý pokus ještě lepší než ten první?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Before I Let Go , 2022

kikikrat
07.04.2024 4 z 5

Nešlo o obyčejný romantický příběh ale uzdravování sebe sama a o udzdravování vztahů. Bylo tu krásně vykresleno partnerství a rodičovství. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a velmi rychle si je oblíbíte. Střídají se tu kapitoly, takže poznáte pocity obou hrdinů. Kniha i když s nelehkým tématem se mi četla dobře a proplouva jsem jí. Dejte si pozor protože se tu řeší deprese, ztráta a jiné. Přestože se mi kniha opravdu líbila nedokázala mě zasáhnout tak jak jsem si představovala. Dávám tedy 4* ale zasloužené. Doporučuji všem kterým nevadí romantika protkaná važným tématem a vášní.

Vorlovar
10.02.2024 5 z 5

Tohle byla tak neuvěřitelně otevřeně napsaná kniha, několikrát mi tekly slzy. Každý si tu svoji bolest prožil po svým. Sympatičtí byli všichni.

PetraN17
07.01.2024 5 z 5

Celkem mě udivil komentář ke knize, proto se k Než tě nechám jít vracím. Mám pocit, že jsem četla něco úplně jiného. Erotickou knihou bych to opravdu nenazvala. Je to průřez manželstvím, které utrpělo velké ztráty a ukázka toho, jak se s danou situací vypořádává každý člen domácnosti odlišně. Někdy je potřeba se od sebe vzdálit, abychom se mohli zase najít

Pípasek
22.11.2023 1 z 5

Tato kniha má nádhernou obálku. Obsah mě naprosto zklamal . Kniha patří do ero.tických, Některé pasáže jsou na hraně oplzlosti, vulgarity a způsoby milování hlavnich akterů 'černochů vzbuzují spíše nechuť a rozpaky. Bohužel v celé kní
žce se tyto radovánky opakuji mnohokrát a jak přes kopírák.

Autorovy knížky

Kennedy Ryan
americká
2023  83%Než tě nechám jít

Kniha Než tě nechám jít je v