Zlý úmysl

Zlý úmysl https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36042/bmid_zly-umysl-IH9-36042.png 4 169 33

New Orleans série

Ten parfém poznal i na nemocniční posteli, kde se zotavoval po těžké autonehodě. Používala ho jeho první žena, krásná Jennifer. Namáhavě otevřel oči a spatřil ji ve dveřích. Poslala mu vzdušný polibek a zmizela. Jenomže... nemohla to být Jennifer, protože ta zemřela před dvanácti lety. Po propuštění z nemocnice vidí Rick Bentz svou bývalou ženu všude; pokaždé se mu krátce ukáže a zase zmizí. Opravdu je naživu? Vždyť tenkrát identifikoval její tělo, poznal oblečení i snubní prsten. Nikdy o její smrti nepochyboval - až teď. A své současné ženě Olivii se svěřit nemůže: nedokázal by vyslovit nahlas svou obavu, že přichází o rozum... Ze strnulé letargie ho probere teprve Jennifeřin úmrtní list, přes nějž kdosi namaloval červený otazník. Bentz se spojí se svými bývalými kolegy v losangeleské policii a kousek po kousku dává dohromady skládačku posledních dní své exmanželky, jenom aby zjistil, že toho o ní ví proklatě málo. A pak začnou umírat lidé z Jennifeřiny minulosti a každá mrtvola jako by ukazovala na Bentze nehybným prstem. Kdo ho chce zničit? Za jaké hříchy má vlastně Bentz platit? A jakou roli přisoudil tajemný mstitel současné Bentzově ženě Olivii?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Domino

Malice , 2009

Moňa69
26.02.2014 3 z 5

Sice vidím mezi komentujícími samé ženy, ale přimlouvám se za vyjmutí Lisy Jackson ze šuplíku Autoři detektivek pro ženy. Myslím, že její tvorba zaujme úplně klidně i muže, zápletky jsoupokaždé skvěle promyšlené, napětí udržuje na výbornou a celkově nenacházím v knihách Lisy Jackson nijak moc typicky ženských prvků.
Tentokrát jen 3 hvězdy, ale takové slušnější.

gabca007
11.02.2014 5 z 5

Opět velmi napínavé. Jak jinak. A přesto, že se mi líbí celá série s Rickem, tahle kniha nejvíc. A to proto, že autorka konečně nechala odpočinout všechny úchylné kněží a svaté pomatence i s růžencem. Příběh se tím pádem zdál uvěřitelnější , alespoň pro mne.
5* si kniha určitě zaslouží, ale kdyby se mne někdo ptal, tak No 1 od LJ - Hrobař a Montana TO DIE.

sarekaslukova
22.01.2014 4 z 5

Sice jsou i lepší díla, jako například Hrobař, ale i tak jsem byla napnutá jak kšandy. Kolikrát jsem měla chuť se kouknout jak to celé dopadne a kdo je konečně ten vrah. Dlouho se mi nestalo že bych to už v půlce nevěděla. Autorka byla tajemná až do samotného konce.

Georgine
26.10.2013 5 z 5

Doporučuji přečíst, jste tak vtaženi do děje, že nelze přestat :o) Zase povedená kniha!

princesse
11.10.2013 5 z 5

Napínavý děj, úžasně čtivá kniha. Žádné dějové prodlevy. Přečteno jedním dechem. Moc povedená krimi. Doporučuji.

Michaela91
06.09.2013 5 z 5

Ten Rick je nejlepší postava, tyto knihy s ním čtu jedním dechem, velmi napínavé a posledních padesát stránek jsem nebyla schopná pomalu ani dýchat. Moc dobré čtení.

evasamankova
23.05.2013 4 z 5

Rick Bentz je moje oblíbená autorčina postava, takže tato kniha se mi líbila. Jako tradičně čtivé a napínavé.

jins1
05.03.2013

Zajímavá,ale plno vaty-natahovalo se to.....ale stejně od ní přečtu všechno...

sabca
24.09.2012 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Dočítala jsem jí až skoro ráno.

vladka2104
04.08.2012 5 z 5

Souhlasím...napínavé, velmi čtivé...

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Napínavé, úžasné..přečtené jedním dechem...není co dodat, všechny knihy této autorky jsou úžasné!!! (tedy myslím detektivky)

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Napínavé, dobře se to četlo, nemohla jsem se odtrhnout.

desejka
13.06.2011

Velmi napínavá knížka, četla jsem ji jedním dechem. Vřele doporučuji!