Nevěsta ze zámoří

Nevěsta ze zámoří https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13513/bmid_nevesta-ze-zamori-Okq-13513.jpg 4 287 73

Historická romance z počátku 20. století o vdově, která se v novém manželství musí vyrovnat s intrikami i se svou vlastní minulostí. Půvabná vdova Julie uzavře na dálku druhý sňatek se záhadným majitelem cukrové plantáže a odjede za ním na ostrov v Karibiku. Exotické prostředí a sžívání s novým chotěm probudí sice mladou ženu z netečnosti a smutku, právo na rodinné štěstí si však musí teprve vybojovat: nejdříve s šílenou sokyní, posléze s mužem, jehož už oplakala. Osvědčená romantička nabízí příběh od srdce k srdci.... celý text

TaLu
21.07.2015 4 z 5

Další z autorčiných příběhů, které se velmi dobře čtou, mají spád, špetku dobrodružného napětí a romantiku - prostě přesně namícháno, pro chvíle odpočinku.

Olivie11
09.05.2015 5 z 5

Krásný příběh,zajímavý děj.Nechybí romantika a napětí.

anais
26.12.2014 5 z 5

příjemné čtení a svižný děj, moc se mi líbila

orinka3
09.07.2014 2 z 5

Červená knihovna jako když vyšije. Láska, intriky, nebezpečí, romantika. Závěr doslova krkolomný. Něco jako Obrácení Ferdyše Pištory:) Možná měla paní autorka trošku víc propracovat psychologii zdánlivě mrtvého prvního manžela. Jinak se dost špatně chápe ten kotrmelec, kdy se z neústupného uzurpátora jakýmsi zázrakem stává chápavý a citlivý muž. Přesto jde o lehounké čtení na léto a dá se doporučit těm, kteří si neradi lámou hlavu složitou četbou.

Irenka8
10.05.2014 5 z 5

Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji.

flycat
03.04.2014

Dobře se čte,pohodová četba na odpočinek:o)

hlina
01.01.2014 4 z 5

Moc pěkné čtení s kriminální zápletkou. Kniha se čte jedním dechem.

BeruškaB
11.11.2013 5 z 5

Další kniha od mojí oblíbené autorky, opět i ze zápletku :-))

VladkaBU
18.07.2013 5 z 5

... já jsem si to myslela.... moc krásný příběh, začátek jsem četla asi dva dny, ale ty "zbývající" dvě třetiny na jeden zátah

Vojslava
26.01.2013 4 z 5

Opravdu nenáročné počtení na jedno delší odpoledne - i když mne fakt překvapuje, že autorka dokáže dvousetstránkovou knížku založenou na dvou velkých epizodách a několika málo drobnějších. Nicméně k přečtení doporučuji...

stanza
04.10.2012 5 z 5

Pěkná,odpočinková kniha na dva večery.

hojchna
25.09.2012 5 z 5

Takhle knížka se dá za jeden den krásně přečíst, ani se od toho neodtrhnete :)

Marika Vanova
08.07.2012 5 z 5

Výborný román se špetkou krimi, výborně se čte. Vřele doporučuji na dovolenou, kde jsem ji přečetla jedním dechem i já.