Nevěsta ze zámoří

Nevěsta ze zámoří https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13513/bmid_nevesta-ze-zamori-Okq-13513.jpg 4 287 73

Historická romance z počátku 20. století o vdově, která se v novém manželství musí vyrovnat s intrikami i se svou vlastní minulostí. Půvabná vdova Julie uzavře na dálku druhý sňatek se záhadným majitelem cukrové plantáže a odjede za ním na ostrov v Karibiku. Exotické prostředí a sžívání s novým chotěm probudí sice mladou ženu z netečnosti a smutku, právo na rodinné štěstí si však musí teprve vybojovat: nejdříve s šílenou sokyní, posléze s mužem, jehož už oplakala. Osvědčená romantička nabízí příběh od srdce k srdci.... celý text

Jirinamac
23.02.2021 4 z 5

Mám ráda galantnost té doby a ta dělá knížku romantickou. Není tady jen romantika, ale část děje je i napětí. Konec mě dojal k slzám. Milá oddechovka.

katallinka
01.01.2021 5 z 5

Od této knihy jsem neměla žádná očekávání, ale byla skvělá. Vůbec jsem nečekala, že romantická kniha může být tak moc napínavá.

knihovniceS
11.08.2020 5 z 5

Nevěsta ze zámoří je román, který jsem slupla jako malinu. Po náročném čtení Šikmého kostela jsem chtěla něco lehkého romantického na odlehčení. Romantika to byla, ale příběh tak napínavý a zapletený, že jsem musela číst dál a dál..., a ono bylo skoro ráno ... Haničko, co mi to děláte? Doporučuji

Lemurka
31.07.2020 4 z 5

Příjemné čtení s exotického prostředí. Autorka mě opět nezklamala.

i.stefany
21.04.2020 4 z 5

Příjemná jednohubka v podobě historické romance s jemnou dávkou napětí a nádechem exotiky. Pěkně se četla.

Alienn
12.04.2020 4 z 5

Vůbec to není bezduchá červená knihovna, jak by to mohlo na první pohled vypadat. Moc pěkný příběh s napínavou zápletkou. To že autorka psát umí, už vím z předchozích knížek a i tato kniha mě mile překvapila.

Léňa0107
30.01.2020 2 z 5

Od paní Körnerové jsem četla tři knihy, včetně této, a popravdě mě první půlka naprosto nebavila, už jsem ji chtěla odložit, ale něco mi říkalo, ať jí dám ještě šanci....no a ta druhá polovina to vynahradila, tu jsem přečetla, ani nevím jak. Ale na doporučení to za mě není.

fionka36
31.10.2019 5 z 5

Velice poutavý příběh u které není třeba přemýšlet

danielavachova
27.10.2019 4 z 5

Od paní Körnerové mám raději současnější knihy,ale opět mě nezklamala,krásná oddechovka.

Ráďa505
23.09.2019 2 z 5

Tuto autorku mám ráda - píše velmi čtivě a většinou sáhnu po její knížce, když mám náladu na trochu romantiky. Tento příběh mě ale nezaujal a postavy a jejich život, se mi pod kůži nedostaly...

petrulkaa
24.07.2019 4 z 5

Opět dle očekávání hezký oddechový románek s napínavou zápletkou.

Marci70
24.07.2019 5 z 5

Hezké čtení!

raty
30.05.2019 4 z 5

Tady jsem tedy čekala něco úplně jiného. Přesto můžu doporučit jako romantickou oddechovku.

hapac
21.05.2019 3 z 5

Určitě čtivé, romantické.....pro mne na nedělní odpoledne jako dělané.

MakiMel
17.03.2019 4 z 5

Krásná a čtivě napsaná kniha, jako odreagování parádní, ale přece jen příliš připomíná široce rozpracovanou harlekýnku...

pip11
24.01.2019 5 z 5

Další kniha, kterou jsem si od této spisovatelky vychutnala. Děj je svižný, napínavý a čte se moc příjemně.
Hezký děj, hezká kniha, moc se mi líbila.

Kuratorka
17.01.2019 1 z 5

Po Heřmánkovém údolí jsem si chtěla přečíst něco dalšího od autorky. Tato supersladarna mě ale zaskočila. Totální červená knihovna, plná klišé. Nuda. Nedokazala jsem dočíst, pardon

Akneris
06.01.2019 5 z 5

Opět naprosto úžasná knížka.

aktijnov
19.12.2018 3 z 5

Po Heřmánkovém údolí byl tohle trošku moc velký "slaďák". Navíc děj místy dost neuvěřitelný.

Stoklaska
27.10.2018 2 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla, bylo Heřmánkové údolí. V této knize jsem možná očekávala něco podobného, ale čekalo mě velké zklamání. Děj je obtížně uvěřitelný, nemohla jsem se do knihy začíst a dlouho mi trvalo, než jsem ji přečetla. Nevím, jestli budu zkoušet ještě nějaké další autorčiny počiny.