Neúplná mozaika

Neúplná mozaika https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1889/bmid_neuplna-mozaika-8Si-1889.png 4 277 277

Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Missing pieces , 1997

hanka616
04.04.2016 5 z 5

Začátek trošku slabší, ale pak mě dostala. Na konci jsem ani nedýchala, jak jsem se o ty holky bála...

ŽanKaa
16.08.2015 4 z 5

Nebyť zápletky s Colinom,bola by to taká klasická kniha pre ženy o problémoch každodenného života.Niečo na štýl T.V.Kelleovej.No práve tým,že Joy do svojich kníh vkladá napätie,sú jej knihy tak skvelé.

Veeris
17.05.2015 4 z 5

Spatna nebyla, vsechny jeji knihy se ctou dobre, jen neltere jsou napaditejsi , jine mene.. tahle byla rekla bych o rodinnych vztazich, jen tam musela byt nejaka zapletka, tedy Colin. Jen mi prislo divne, ze ta sestra byla tak blba, kdyz dukazy byly jasne proti nemu..

petka-2007
29.03.2015 4 z 5

Za mne trošku slabší, trochu napínavý byl konec..., ale příjemná oddechovka.

zyzala
14.10.2014

Opravdu strhující a napínavé - J.Fieldingová vždycky překvapí

edith79
09.10.2014 5 z 5

Úžasně děsivá a napínavá kniha J.F. Četla jsem ji už několikrát a pořád mi vyráží dech brilantní vykreslení příběhu a děsivá atmosféra. Joy F. je spisovatelka, která vás donutí ani nedýchat.

Lucka385
21.07.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla již podruhé a moc ráda se k ní znovu vrátím. Knihy od J.F. jsou napínavé a skutečně plné příběhu. Tato se v ničem nevymyká.

Šárka5875
25.04.2014 3 z 5

Knížka se mi celkově vlastně docela líbila. Jen s postavami sestry a starší dcery hlavní hrdinky bych občas pořádně zaklepala. U sedmnáctileté dívky se její chování dá snad někdy omluvit věkem, ale Jo Lynn byla neskutečně naivní, až mi přijde, že to snad ani není možné, taková bezmezná zaslepenost. Konec, jaký ji potkal, bychom jí samozřejmě nepřáli, ale dal se předpokládat od samého začátku.

BeruškaB
11.11.2013 5 z 5

Knížka je super má to spád

Jitush
06.06.2013 4 z 5

Tato knížka byla super. Přečetla jsem jí jedním dechem. Od začátku napínavá. Konec byl pro mě trochu očekávaný, ale vůbec mi to nevadilo. Určitě to není poslední mé čtení od této autorky. :)
(PS. Rozhodně bych nechtěla dítě jako je Sara, asi bych jí zabila :D)

rose
14.02.2013 5 z 5

Super napínavé a zajímavé čtení. Tahle autorka mě ještě nikdy nezklamala. Tohle je jedna z jejích starších knížek a je vidět, že se věnuje pořád podobné tématice. A přitom se nijak neopakuje a udrží nás v napětí až do dramatického finále.

jaja64646460
09.02.2013 5 z 5

Opět skvělá věc od této autorky. Napínavá, nešlo ji vůbec odložit. Musím si pořídit další knihy od této autorky.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Pěkná knížka,dobře se mi četla.

K.accka
24.09.2012 3 z 5

Nebyla špatná,ale mám jiné favoritky od této skvělé spisovatelky!

jasmína
28.06.2012 5 z 5

Vynikající kniha , moje nejoblíbenější po Šepotech a lžích.

Vendulik
21.01.2012 4 z 5

Skvělá kniha. Moc mě štvála Sara a Jo lynn jak se chovali.

sidonie kermack
04.01.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem původně ani číst nechtěla, nakonec jsem ji vzala v knihovně "do počtu". A pak jsem ji přečetla jedním dechem, a ne jednou několikrát. Mám ji už i doma a patří na 1. místo v mých TOP10.

AnnL
21.07.2011 4 z 5

četla jsem jí zpočátku pomalu a hrozně se vztekala nad JoLynn ale ke konci jsem nedychalo do té doby než jsem jí dočetla.

Val
17.04.2011 5 z 5

Souhlasím.....moc dobrá kniha.

hančuska
30.11.-0001 5 z 5

Tahle knížka mě fakt bavila, napětí a vynikající psychologie postav.