Nepřemožitelní: Prasečí průšvih

Nepřemožitelní: Prasečí průšvih https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361147/mid_nepremozitelni-praseci-prusvih-eK3-361147.png 4 6 6

Nepřemožitelní série

Nela a Béďa – nejlepší kamarádi, kteří si říkají Nepřemožitelní. Zažívají plno dobrodružství. V této knize je čeká jeden kolosální, ba přímo prasečí průšvih! Nela a Béďa jsou Nepřemožitelní. To znamená, že je nikdy nikdo nepřemůže! Nela a Béďa jsou taky nejlepší kamarádi (většinou) a parťáci na neplechu (vždycky). Jednoho dne se vrátí ze školního výletu s neočekávaným hostem a dostanou se do velkého průšvihu. Ale taky zažijí dobrodružství a stanou se hrdiny. Hurá! Poutavou knihu plnou nepředvídatelných událostí, ztřeštěných situací a kamarádství vypráví její hlavní protagonistka Nela. Díky Nelině bezprostřednosti a neotřelému slovnímu humoru se při čtení zasmějí nejen děti, ale i rodiče.... celý text

Dobrodružné Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

The Invincibles: The Piglet Pickle , 2016

broskev28
19.09.2021 4 z 5

Opět úžasně vymazlená grafická stránka knížky (tedy spíše sešitku), tentokrát převažuje ladění dozelena. Kraťoučký, milý a čtivý příběh o Kvidovi, kterak napomohl dopadení Štípala. Pobavila mě paní Sousedová na vozíčku a naprosto skvělé byly obrázky Antonelina a Lukášova pokojíčku, ty se fakt povedly!
Doporučuju jako dárek pro opatrné a nesmělé čtenáře, kteří se obvykle knihám vyhýbají velkým obloukem - tohle zvládnou s úsměvem na rtech!

Verča16
07.06.2018 3 z 5

(ten obrázek prasátka byl roztomilý) jinak napínavá, prostě dobrá knížka.