Nepokořená

Nepokořená
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40199/nepokorena-40199.jpg 4 54 54

Román se odehrává v době napoleonských válek. Po otcově nenadálé smrti se Miranda má provdat za svého bratrance Jareda Dunhama. Sňatku se zpočátku vzpírá, ale nakonec se podvolí, aby zachránila štěstí své sestry-dvojčete. Miranda je pravým opakem své něžné a pasivní sestry Amandy: je výbušná, prchlivá, tvrdohlavá a má pocit, že o ni nikdo nestojí, protože není hezká. Ačkoli Jared s Mirandou uzavřeli manželství z nutnosti, oba se do sebe vášnivě zamilují. Jejich manželské štěstí však naruší politická situace. Píše se totiž rok 1812 a Napoleon plundruje pevniny i moře. Jared musí splnit tajné poslání, anglická vláda ho posílá do St. Petersburgu - a Miranda mezitím porodí chlapečka Thomase. V touze dozvědět se, co je s manželem, který o sobě nedává vědět, sama podnikne odvážnou cestu, aby ho vyhledala...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unconquered , 1981

MAU256
06.10.2021 5 z 5

Zase krásné romantické čtení. Hlavní hrdinka Miranda to neměla jednoduché, ale její láska k Jaredovi jí pomohla překonat všechno zlé, co jí zkřížilo cestu životem. A jelikož je to romantické čtení, tak samozřejmě i přes zlé časy, které Mirandu potkaly, závěr byl samozřejmě šťastný.

Lee7
13.12.2018 3 z 5

Hezky napsaná, nebyla špatná, ale od autorky jsem zvyklá na trochu větší dávku... stojí za přečtení, ke dvěma dnům a přece jen utkví v paměti. :)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Četla se příjemně. Píše takové milé romantické knihy a jak já říkám, čtou se hezky, ale pak mezi to musím dát nějakou detektivku.

majík1
04.07.2016 4 z 5

Moc pěkná kniha

alnahu
23.10.2015 4 z 5

Příběh dvojčat Mirandy a Amandy, nabitý dobrodružstvím a erotikou, se mi líbil i když ,jsem již od této autorky ,kterou mám v oblibě četla již lepší knihy.