Nenucený výsek

Nenucený výsek https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56342/bmid_nenuceny-vysek-CeI-56342.jpg 4 34 2

Rozhovory Ivany Čechové a Michala Plzáka s hercem, scenáristou a moderátorem Jaroslavem Duškem. Evangelický farář Michal Plzák a redaktorka Ivana Čechová čerpají z rozhovorů, které vedli s Jaroslavem Duškem od dubna 2003 do února 2004. Dialog se netýká jen věcí osobního života a osobního vkusu, ale sestupuje i k záležitostem obecného a společenského charakteru. Zároveň se ovšem zaměřuje i na Duškovu činnost uměleckou, na jeho spolupráci s režisérem Janem Bornou jako spoluzakladatelem divadla Vizita a filmovým režisérem Janem Hřebejkem, s nímž se setkal při natáčení Pelíšků. Přílohou ke knize je CD s produkcí Jaroslava Duška.... celý text

Literatura česká
Vydáno: , Kalich

Nenucený výsek - rozhovory , 2004

niknikita
22.06.2017 4 z 5

Zajímavé myšlenky člověka tak mnohostranného, jakým Jaroslav Dušek je. Nad jeho názory jsem se častokrát zamýšlela a brala je za své.

pagac17
23.05.2012 5 z 5

Jedná se o autora, o jehož knihy mám zájem. Četl jsem již knihu Pavlíny Brzákové, která pojednává o panu Duškovi. Moc se mi líbila. Takže se těším již ze čtení Nenuceného výseku. Jeho názory jsou mi blízké a dále se rád poučím.Také s touto knihou jsem velmi spokojen. Objasnila mi mnoho z minulosti autora a jeho společníků ze všech oborů. Myslím, že jsem obohacen novými a netradičními myšlenkami

rozhovory

Autoři knihy