Není rozkošná?

Není rozkošná? https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20018/bmid_neni-rozkosna-iw2-20018.jpg 4 140 140

Romantický příběh situovaný do typického jižanského městečka. Hrdinka zvaná Sugar Beth se po patnácti letech nucena okolnostmi (je na mizině a dědictví po tetě ji může zaopatřit) vrací do rodného městečka. V mládí byla oslnivou arogantní zkaženou potvorou, manipulující se všemi - teď sklízí, co zasela. Všichni si na ní chtějí smlsnout - spolužačky z bratrstva Brčálnic, které ji neodpustily zradu (po odchodu na VŠ s nimi totiž přerušila styky), profesor ze střední školy, kterého neprávem obvinila ze sexuálního obtěžování a málem mu zničila kariéru (ale oklepal se a vrátil se do města jako úspěšný autor bestselleru a navíc koupil její rodný dům jménem Francouzova nevěsta), nevlastní sestra Winnie, jíž pronásledovala a ponižovala po celé dětství a učinila jí ze života peklo. Ale život už ji dal tvrdě za vyučenou (dvakrát rozvedená a navrch ovdovělá) - a je jen na ní, jestli přesvědčí i nepřátelské okolí o své upřímné změně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ain't she sweet? , 2004

Samira
07.09.2016 5 z 5

Půvabný, vtipný a maximálně povedený romantický kousek od mé oblíbené autorky. Mnoho krásných a barevných postav, okouzlující dialogy plné humoru a celkově originální vyprávění plné lásky.
Pravda na konci byl znát autorčin podpis a zase nás nechala čekat a její hrdinové opět váhali, čekali a nakonec sladce skončili. Možná až moc, ale to k žánrové literatuře patří, takže nemám proč si na tak krásný konec stěžovat.
Doporučuji a těším se na další knihy autorky, které doufám u nás zase budou vycházet.

LilliBell
05.09.2016 5 z 5

Kniha ma skvele pobavila. Spisovatelka a jej uzasne vtipne dialogy hlavnych hrdinov vzdy pozvihnu naladu :-)

Šánka
28.07.2016 4 z 5

Ukázková romantická četba z amerického jižanského městečka. Ano, hodně přeslazené, ale jak píše níže zoew ,, na vymytí mozku '' a odreagování, perfektní ! Velmi jsem se bavila vtipnými dialogy, které mě rozesmály a dostaly do pohody.
Škoda jen, že u nás jsou dostupné pouze dva tituly této autorky.

zoew
05.04.2016 4 z 5

Lehké a vtipné čtení s předvídatelným koncem - ideální na vymytí mozku, což čas od času potřebuje každý. Zkrátka knížka, která pobaví a na kterou brzy snadno zapomenete. Ale od tohoto druhu "literatury" se ani nic jiného nečeká.......

EvaSupovic
07.03.2016 5 z 5

Zase jsem se pobavila. Moje druhá kniha této autorky a opět mě nezkalamala :-D

evelýny
06.11.2015 4 z 5

I když od samého začátku vlastně víte, jak kniha dopadne, je napsána vtipně - mile. A nechybí jemné nastínění budoucnosti. Plný počet bodů však nedávám, protože přeci jen patří spíše k lehčímu žánru, ale mně se opravdu velmi líbila.
Bohužel v současné době knihy této autorky na pultech knihkupectví nenajdete. Takže děkuji za síť městských knihoven.

Zahradní víla
28.07.2014 5 z 5

Vtipná kniha. Autorka mě upoutala zajímavým zasazením příběhu - americký jih jsem ze současné literatury zatím neznala. Jednotlivé postavy jsou takové "figurkové" - nejsou zaměnitelné. Také se kniha skvěle vyrovnáná s texaskou literární tradicí...
Nenechte se odradit prvními pár stránkami a směšným jménem hlavní hrdinky. Tato kniha rozhodně přesahuje obvyklé mantinely svého žánru a milostná linka je vlastně malinko vedlejší - ale ne zcela upozaděná. Doporučuji jako výbornou oddechovou knihu, možná i malinko k zamyšlení.

zuza264
19.04.2014 5 z 5

Moc se mi líbila.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Opět velmi zdařilá kniha od této autorky.

Pokušení
05.03.2013 3 z 5

Kniha se četla dobře, avšak autorka má i lepší knihy.

bookcase
01.02.2012 3 z 5

Byla jsem trochu zklamaná, na můj vkus to bylo moc přeromantizované.

Zuzik81
29.01.2011 5 z 5

Moc se mi líbí, úplně mě chytla :)

2005  87%Chci jen dítě
2008  83%Rozený svůdce