Nenahraditeľní

Nenahraditeľní https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124895/nenahraditelni-124895.jpg 4 6 6

Myslíte si, že ste iba bezvýznamným anonymným kolieskom v obrovskej mašinérii? Pri svojej práci sa iba prispôsobujete a čakáte na pokyny od iných? Nerobíte to, čo by ste chceli a čo by vám prinášalo radosť? Tak to zmeňte! Staňte sa pre vašu firmu nenahraditeľným. Seth Godin vám vo svojej novej knihe ukáže, ktoré zručnosti sú pre nenahraditeľných nevyhnutné a ako ich rozvíjať. Toto je kniha o vás – o vašej voľbe, o vašej budúcnosti, o vašom potenciáli vnášať obrovské zmeny do akejkoľvek oblasti, ktorú si zvolíte. Autor Seth Godin je uznávaným odborníkom v oblasti marketingu a autorom trinástich kníh, z ktorých sa každá jedna stala medzinárodným bestsellerom. V súčasnosti je považovaný za najvplyvnejšieho blogera na tému biznisu a jeho blog patrí medzi dvadsaťpäť najčítanejších na svete.... celý text

PietroGrencik
03.11.2022 4 z 5

Celkem fajn. Stojí za přečtení, hlavně první půlka.

freejazz
20.02.2018 5 z 5

nijako extra neobľubujem motivačné knihy, väčšinou sú to len namotávače. ale táto sa vymyká. dá sa pri nej zasmiať aj premýšľať, aj si nadávať a zároveň veľa pochopiť. navyše - nič o čitateľa nevyžaduje, skôr mu kladie otázky, aj to len tak mimochodom. a čo si s tým kto urobí, jeho vec. podstatné je, že každý z nás je skutočne nenahraditeľný. a čím skôr si to uvedomíme, tým ľahšie sa nám bude žiť.

vmatusko
15.02.2018 5 z 5

Pre mňa najlepšia motivačná kniha, v ktorej autor opisuje ako sa nestať len ďalším ozubeným kolieskom v celej veľkej mašinérií nášho života. Opisuje ako sa stať jedinečný a nenahraditeľný. Autor sa snaží v človeku vzbudiť zápal a vášeň pre to čo ho baví, aby to vykonával čo najlepšie a tým sa aj prezentoval - vtedy je šanca že si ho niekto všimne a bude ho chcieť do svojej firmy ako človeka ktorý sa stane jedinečný.